Kucağına Aldı ve Yatağa Fırlattı: Yaptığı Yanlışlar Saymakla Bitmiyor! Kazara Aşk 4. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Kucağına Aldı ve Yatağa Fırlattı: Yaptığı Yanlışlar Saymakla Bitmiyor! Kazara Aşk 4. Bölüm Fragmanı

Başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer aldığı, Sadullah Celen’in yönetmenliğini yürüttüğü Kazara Aşk hiç beklenmedik bir aşk hikayesiyle bizlerle. Star TV’de ekranlara gelen dizinin senaryosu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’na ait. Ve işte yeni yayınlanan Kazara Aşk 4. bölüm fragmanı!

Kazara Aşk 3. Bölümde Neler Olmuştu?

Şimal ve Civan’ın aileleri ikilinin on gün içerisinde evlenmelerini isteyince Şimal için artık bardağı taşıran son damla olur. Şimal artık söylediği bu yalandan çok sıkılmıştır ve sonlandırmak ister. Ancak Ancak onun bu şekilde her şeyi itiraf etmesi demek Civan’ın şirkete elveda demesi anlamına gelir. Böyle olun ada Civan yine bir şekilde Şimal’i buna ikna etmeyi başarır. Ancak bir sorun vardır ki o da Nazlı’dır. Civan hala daha Nazlı ile evlidir ve ona tüm bu olanları çaktırmadan onunla boşanmak zorundadır. Bu elbette onun için çok zor olacaktır. Ancak öyle bir plan yapar ki, bu plan sayesinde Şimal’le evlenmek için hazırlıklara başlar.

blank

Diğer yandan Şimal de ailesine karşı söylediği bu yalandan dolayı kendisini çok kötü hisseder. Ayrıca Kenan da sürekli kafasını karıştırır. Hem söyledikleri yalanın açığa çıkmasını istemez hem de işin evliliğe varmasını. Ama düğün günü gelir çatar. Düğün esnasında ikilinin söyledikleri yalan az daha ortaya çıkmak üzeredir.

Kazara Aşk 4. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin yeni yaz dizisi Kazara Aşk 4. bölüm fragmanında Saydam ailesinin büyük oğulları Okan ve Vildan evlenirler. Civan içinse yine işler karışmış görünüyor. Bakalım artık sorun çözmede ustalaşan Civan bu seferki karmaşadan sıyrılabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz