Meme Kanseri Nedeniyle Menajerimi Ara Dizisinden Ayrılan Canan Ergüder’den Haber Var: Annesiyle Fotoğraf Paylaştı!

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Meme Kanseri Nedeniyle Menajerimi Ara Dizisinden Ayrılan Canan Ergüder’den Haber Var: Annesiyle Fotoğraf Paylaştı!

Güzel oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz aylarda meme kanseri teşhisi alınca Menajerimi Ara dizisinden apar topar çıkmak zorunda kalmış ve hemen tedaviye başlamıştı. Tedavisi sırasında ara sıra takipçilerine sağlığı hakkında bilgiler veren güzel oyuncu, bugün annesiyle fotoğraf paylaşarak; 5. kemoterapinin bittiğini ve her şeyin yolunda olduğunu Instagram’dan duyurdu!

Canan Ergüder

Meme Kanserine Yakalandı!

Bir dönemin efsane dizisi Behzat Ç.’de canlandırdığı karakterle akıllara kazınan Canan Ergüder, bu sezonda da Star TV’nin sevilen dizilerinden Menajerimi Ara’da oyunculuk yeteneklerini sergiliyordu. Pek çok kişinin favori oyuncularından olan Canan Ergüder, geçtiğimiz yıllarda meslektaşı Kenan Ece’yle dünyaevine girmiş ve Demir ismini verdikleri bir de çocukları olmuştu.

Çiçeği burnunda annemiz Canan Ergüder, Menajerimi Ara dizisiyle güzel bir çıkış yakalamışken; kötü bir haber aldı. Son zamanların en yaygın hastalıklarından meme kanserine yakalandığını öğrenen Canan Ergüder teşhisi alır almaz ameliyat olmuş bile! Bu haberi bir süre takipçileriyle ve seyircileriyle paylaşmamaya karar veren güzel oyuncu, kendisi hakkında çıkan iddialardan sonra Instagram hesabından bir açıklama yaparak meme kanseri olduğunu ve kemoterapi için Menajerimi Ara dizisinden ayrılması gerektiğini açıkladı.

blank

Canan Ergüder’den Haber Var!

“Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım, Niyetim sizlere Menajerimi Ara’da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu.” diyerek meme kanseri olduğunu doğruladı. Bu tarihten itibaren ara ara sağlığı ve kendisi hakkında bilgiler vererek takipçilerini merakta bırakmayan Canan Ergüder, bugün annesiyle birlikte Instagram’dan fotoğraf paylaştı.

Annesiyle paylaştığı fotoğrafta, 5. kemoterapisinin sona erdiğini ve sağlığının iyiye gittiği söyleyen güzel oyuncu, herkesi çok sevindirdi; “Mama Bear & Me 5. Kemo bitti. Herşey yolunda. Arayan, soran, mesaj atan, dua eden herkese sevgiler?❤️”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz