Havada Aşk Kokusu Var! Buse Varol ve Alişan Çifti Aşka Geldi Baharın Gelişini Kutladı: “Bahar Dansı…”

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Havada Aşk Kokusu Var! Buse Varol ve Alişan Çifti Aşka Geldi Baharın Gelişini Kutladı: “Bahar Dansı…”

Buse Varol ve Alişan çifti bu güzel Nisan gününde güneşli havanın tadını çıkarıyor! İkinci çocukları Eliz’den sonra baş başa vakit geçiremeyen Tektaş çifti, baharın gelişini ve güneşli havayı görünce kendilerini dışarı attılar. Ünlü türkücü Alişan Instagram hesabından güzel eşi Buse Varol’la birlikte dans ettiği görüntüleri paylaşmayı ihmal etmedi! Alişan’a “romantik değil” diyenler utanır mı? Sanmam…

Buse Varol ve Alişan'ın düğün fotoğrafları

2018 yılında tanışan ve evlenen Buse Varol – Alişan çiftinin aşkı, jet hızıyla katlanarak büyümeye devam ediyor! 3 sene içerisinde Burak ve Eliz’i ailelerine ekleyen çiftimiz; Eliz’in dünyaya geldiği hafta üçüncü çocuğun sinyallerini verdiğini biliyoruz. Buse Varol’un doktorunun Instagram hesabına yorum yapmayı ihmal etmeyen Alişan, doktorlarına “Üçüncü çocukta da sizdeyiz!” deyince sosyal medya birazcık karıştı!

Buse Varol ve Alişan

Havada Aşk Kokusu Var!

Ancak geçtiğimiz hafta Buse Varol’un doğum gününden sonra muhabirlere yakalanan Alişan ve Buse Varol; üçüncü çocuğu biraz ileri bir tarihe atmak zorunda kalabilirler! Çünkü Alişan’ın söylediğine göre önümüzdeki aylarda Alişan ve Buse Varol; aynı dizide rol alacakmış. Henüz projenin detayları netlik kazanmamış olsa da; aşklarının miladı olan dizi setlerine geri dönmeye hazırlanan çiftimizi aynı dizide görmek hepimizi mutlu edecek!

Alişan’ın ne kadar iyi bir baba ve eş olduğu ise herkesin dilinde. Buse Varol’un doğum günü için Arnavutköy’de bir balıkçıyı kapatan ünlü türkücü; Eliz’in doğumundan sonra da güzel eşine milyon TL’lik pırlanta alarak hem eşine hem de çocuklarına ne kadar sadık olduğunu cümle aleme kanıtlamıştı! Tabii Alişan ve Buse Varol çiftinden yeni yeni Instagram storyleri gelmeye devam ediyor. Birbirlerine olan aşklarına her gün şahit olduğumuz Tektaş çifti, bugün baharın gelişini kutladı. Hatta dans etmeyi de ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz