Tarkan Hayranlarından Mesaj: Bu da Güzel Ama Yenisi Gelsin Canısı

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Tarkan Hayranlarından Mesaj: Bu da Güzel Ama Yenisi Gelsin Canısı

Ailesi ile birlikte Almanya’da yaşayan Tarkan’dan hayranlarına yeni bir haber var. Fakat Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşım Tarkan hayranlarını ikiye böldü. Bazı takipçiler Tarkan’ın verdiği yeni habere mutlu olurken bu haber bazı takipçilerini tatmin etmedi. İşte Tarkan’ın yeni paylaşımı!

Hepsi Bi Arada!

Tarkan bugün Instagram hesabından hayranlarına bir müjde verdi. Albüm kapaklarının önünde bir fotoğraf paylaşan Tarkan “Nihayet hepsi bi arada” diyerek müjdesini açıkladı. Yaptığı yorumda “Tarkan’ın single olarak yayınladığı ve farklı albümlerde konuk olduğu şarkıları bir araya getirdik. HEPSİ Bİ ARADA playlisti tüm müzik platformlarında..” açıklamasını yayınladı.

Hayranları Daha Farklı Bir şey Bekliyormuş!

Bir süredir yeni bir albümüyle karşılaşamadığımız Tarkan bugün takipçilerine yeni bir albüm müjdesi verdi. Ancak eski albümlerinden bir derleme ile karşımıza çıkan ünlü sanatçıya takipçilerinden farklı yorumlar geldi. Her ne kadar takipçilerinin çoğu bu haberi mutlulukla karşılasa da bu haberi yeterli bulmayan takipçiler de oldu. “Yenileri ne zaman bir arada olacak tarkoşum” “Yenisi gelsin canımız tarkanımız” “Ne güzel bir haber, Yeni şarkılar da gelsin artık özledik” gibi yorumlar da Tarkan’a gelen samimi talepler arasında diyelim. Bakalım, Tarkan belki bu isteklere kulak verir ve yakında yepyeni şarkılarla da karşımıza gelir.

Konser Hasreti

Takipçilerinin Tarkan’a bir veryansını da konserlerini çok özlemeleri yönünde oldu. Ancak bu özlem sadece hayranlarının değil Tarkan’ın da duyduğu bir özlem. Geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir paylaşımla bunu dile getiren Tarkan tam da bu hasreti ifade eden bir yorum eklemişti paylaşımına: “Konser öncesi, sahne arkasından konser alanını dolduran kalabalıkları gözlemlediğim olur bazen:) Kimsenin benim farkımda olmaması ise ayrıca heyecanlı ve eğlencelidir??” Şu pandeminin bir an önce sona erip Tarkan’ın ve hayranlarının konser alanlarında yepyeni şarkılarla yeniden buluşmaları dileğiyle…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz