Bu Kez Filtre Yok! Hülya Avşar Masumiyet Setinden En Doğal Hallerini Paylaştı

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Bu Kez Filtre Yok! Hülya Avşar Masumiyet Setinden En Doğal Hallerini Paylaştı

Sevilen dizi “Masumiyet”, son bölümünde yaşananlardan çok, Hülya Avşar’ın yüzüne uygulanan korkunç filtreyle gündeme gelmişti. Neyse ki, bugün setten filtresiz bir paylaşım geldi!

Masumiyet dizisi

FOX’un geçen yazdan beri üzerinde çalıştığı “Masumiyet”, sezon ortasında başlasa da çok ilgi çekti. Öyle ki, çarşamba akşamlarını esir alan “Sadakatsiz” dizisine bile kafa tutuyor. En azından sosyal medyada! Dizi şu an çok iyi rating almasa da, sosyal medyada bahsedilmediği bir gün yok! Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan kadına karşı şiddeti anlatan “Masumiyet”, bunu biraz da polisiye ve aşk üçgeniyle süsledi. Böylece, ortaya herkesin ucundan da olsa takip ettiği bir dizi çıktı.

Hülya Avşar

Dizi, geçtiğimiz çarşamba akşamı yayınlanan bölümüyle yine en çok konuşulanlar listesinde yerini aldı. Ama bu başarı her hafta merakla beklenen olaylar ve artan tansiyon yüzünden gelmedi. Yapım ekibi, Hülya Avşar’ın yüzüne öyle korkunç bir filtre uyguladı ki, izleyiciler başka bir şeye konsantre olamadı!

Yüz Çizgileri Yok Oldu

Hülya Avşar

Hülya Avşar’a uygulanan filtre, diziyi Twitter’da birinci sırada tutmak için seçilmiş olmalı. Bu filtrenin başka bir açıklaması olabileceğini sanmıyoruz. Güzelim kadının neredeyse burnu bile görünmüyordu!

Sonradan anladık ki, Hülya Avşar’ın bile bu durumdan haberi yok. Zaten kimse bile isteye bu duruma düşmek istemez!

Hülya Avşar story

Hülya Avşar da olayla dalga geçince, ünlüler de geri durmadı tabii ki! Alişan ve Demet Akalın, hemen mizah show hazırlıklarına başladı!

Bugün de Hülya Avşar, en doğalından set videoları paylaştı. Filtre faciasının izlerini silmek lazım tabii ki!

Sette Maç Yaptılar

Masumiyet

“Masumiyet”, Deniz Çakır’ın başına gelen tatsız olaylar haricinde, her zaman huzurlu bir set ortamına sahip oldu. Özellikle, dizinin genç kadrosu İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın, set videolarıyla neşe saçıyor. Zaman zaman Hülya Avşar da bu neşeye dahil oluyor. Ama bugün, set ekibiyle birlikte futbol oynamayı tercih etmiş.

Gördüğünüz gibi, Hülya Avşar, “Beni mükemmel göstermek zorundasınız” diyerek saçma filtrelerde ısrar eden biri değil, ekiple gayet iyi geçinen, disiplinli bir oyuncu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz