Aman Demet Akalın Duymasın! Tiktok Fenomenlerinin Korkulu Rüyası Demet Akalın’ın Kızı Hira: Gelince Kaçıyorlar!

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Aman Demet Akalın Duymasın! Tiktok Fenomenlerinin Korkulu Rüyası Demet Akalın’ın Kızı Hira: Gelince Kaçıyorlar!

Çağımızın yeni vebası Tiktok’ta, fenomen olan gençlerin artık yeni bir korkusu var; bu korkunun adı Hira Kurt! Geçtiğimiz hafta Demet Akalın’ın Tiktok’a ve Tiktok fenomenlerine açtığı savaş sonrası; Tiktok’ta canlı yayın açan kişiler Hira’nın adını duyunca; ya canlı yayını kapatıyor ya da Demet Akalın’ın kızı Hira’yı engellemeye çalışıyor! Bilmeyenler için önce kısaca olayı anlatayım.

Demet Akalın VS Tiktok!

Geçtiğimiz haftaya; Demet Akalın’ın 7 yaşındaki kızı Hira’nın, “uzunmakarna” isimli Tiktok fenomeni Özgür Balakar’a 7 bin TL’lik bağış yapması damga vurmuştu! Hira’nın, Demet Akalın’ın kartından 7 bin TL’lik harcama yapmasının ardından Tiktok ve Tiktok fenomenlerine kin kusan güzel şarkıcı; hıncını alamayınca hem Tiktok’a hem de Hira’nın 7 bin TL hediye attığı Özgür Balakar’a “soyguncu, hırsız” gibi hakaretler etmekten geri durmamıştı!

Demet Akalın ve Özgür Balakar

“Tiktok kapatılsın, Hira’nın saf duygularından faydalanıp hediye istemişler!” diyen Demet Akalın’a Hira’nın 7 bin TL’lik hediye gönderdiği Özgür Balakar’dan ve Tiktok sayesinde şarkıcı olan Ece Ronay’dan yanıt gecikmedi. Hediye yollayan kişinin Hira olduğunu canlı yayın chatinden öğrendiğini söyleyen Özgür Balakar; Hira’dan hediye istemediğini sadece gelen hediyelere teşekkür ettiğini ifade etti. Hatta “Demet abla sakin ol, geri gönderirim paranı!” deyince Demet Akalın da oldukça rahatladı!

Demet Akalın

Ancak Ece Ronay ise Demet Akalın ve şarkıcı Hatice’ye oldukça ağır hakaretler ederek; bir anda ortalığı mahalle kavgasına çevirdi! Detaylar için:

Tiktok Fenomenlerinin Yeni Korkusu: Hira Kurt!

Olaylar şu anlık durulmuş gibi gözükse de; Tiktok camiasındaki fenomenler canlı yayınlarına Hira’nın katılmasından oldukça korkuyor! Demet Akalın’ın diline düşmek istemeyen kişiler; canlı yayınlarına Hira’nın katıldığı söylenince ya canlı yayını kapatıyor ya da Hira’yı yayından atmaya çalışıyor! Bu Tiktok yayınlarına gerçekten Hira katılıyor mu bilinmez; ancak 7 yaşındaki küçük bir kızın Tiktok fenomenlerinin korkulu rüyası haline gelmesi oldukça ilginç!

Benzer Haberler

Nisa 4 Nisan 2021

Bence uzun makarna haklı demet akalın hırsız soyguncu gibi tabirleri kullanmamalıydı bu çok büyük bir suçlama gerçekten uzun Makarna ve tik tok fenomenlerinden özür dilemeli ✨✨

Yorum Yaz