Havuç Fotoğrafı Ortalığı Karıştırdı! Neslihan Atagül Kadir Doğulu’ya Aşkını Göstermek İçin İlginç Bir Yol Seçti

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Havuç Fotoğrafı Ortalığı Karıştırdı! Neslihan Atagül Kadir Doğulu’ya Aşkını Göstermek İçin İlginç Bir Yol Seçti

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu’ya olan aşkını birbirine dolanan havuçlarla anlatmayı seçti. Hal böyle olunca, ortalık karıştı tabii ki!

Neslihan Atagül Kadir Doğulu

Oyuncu çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, 2013 yılında “Fatih Harbiye” dizisinin setinde tanıştı. Kadir Doğulu daha ilk görüşte aşık oldu! “Çok güzel bakıyordu, çok masum. Çekti, bitirdi beni” diyen Kadir Doğulu, Neslihan Atagül’ü o kadar çabuk etkileyemedi. Ama Neslihan Atagül de, “İlk görüşte aşk diyemem ama şöyle bir bakmıştım ilk karşılaşmamızda” diyerek eşini çok beğendiğini itiraf etti. Kadir Doğulu’ya duyduğu aşkı da “Ona hissettiklerim bir şahsa indirgenemeyecek büyüklükte” sözleriyle anlattı.

Neslihan Atagül Kadir Doğulu

O dönem yapılan “Set aşkıdır, gelir geçer” yorumlarına da Kadir Doğulu ateş püskürdü: “Birini seveceksen yeri ve zamanı seçemezsin. Bunun anlarla, birbirimizin gözüne baktığımızda çıkan kıvılcımla ilgisi var. Karşımda Neslihan değil başka bir partner olsaydı, böyle bir şey yaşayacağımı hiç düşünmüyorum!

Neslihan Atagül Kadir Doğulu

Gerçekten de bu aşk gelip geçmedi. 2016’da dünyaevine giren çift, o günden beri giderek artan bir mutluluğu paylaşıyor. Neslihan Atagül’ün “Sefirin Kızı” çekimleri için Bodrum’a gitmesi bile dengelerini bozmadı. Önemli bir sağlık problemi yüzünden diziden ayrılan Neslihan Atagül’ün en büyük destekçisi de yine eşi oldu. Ne demişler, hastalıkta sağlıkta!

Aşk Paylaşımları Garipleşmeye Başladı

Mutlu aşıklar, sık sık ilişkileri hakkında açıklama yapıyor ve Instagram’da mutlu pozlarını paylaşıyor. Bu paylaşımlar çoğu zaman 1 milyona yakın beğeni alıyor, bazen de bu sayıyı geçiyor! Zaman zaman “vıcık vıcık” olmakla eleştirilseler de, Kadir Doğulu-Neslihan Atagül çiftinin popülerliği hiç bitmiyor.

Ama dün akşam paylaşılan aşk pozu biraz garipti. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’yu değil, birbirine dolanan havuçları gördük!

Neslihan Atagül story

Kadir Doğulu da anlamamış gibi davranarak “Sanatçı burada ne anlatmakta?” diye sorsa da, durum ayan beyan ortada!

Kadir Doğulu Neslihan Atagül story

Çiftin hayranları bu poza hem sevindi hem de şaşırdı. “Eşine WhatsApp’tan atması gereken fotoğrafı niye Instagram’da paylaşmış?” diye sorgulayanlar da oldu. Çiftin aşk pozları artık bir miktar sembolizm içermeye başlasa da, popülerlik hala tavan. Bir havuçla bile gündem olmayı başardılar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz