Kansere Yakalandığını Çok Önce Öğrenmiş! Canan Ergüder Menajerimi Ara’ya Bir Süre Daha Devam Edecek

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Kansere Yakalandığını Çok Önce Öğrenmiş! Canan Ergüder Menajerimi Ara’ya Bir Süre Daha Devam Edecek

Sevilen dizi “Menajerimi Ara”nın yıldızlarından Canan Ergüder’in meme kanserine yakalandığı ortaya çıkmıştı. Meğer ameliyat olmuş da diziye devam ediyormuş bile!

Canan Ergüder

Efsane dizi “Behzat Ç.” ile akıllara kazınan ünlü oyuncu Canan Ergüder, bu sezon “Menajerimi Ara” dizisinde yine döktürüyor. Meslektaşı Kenan Ece ve oğlu Demir’le mutlu mesut bir hayat süren oyuncu için her şey yolunda gibi görünüyordu. Ama bu sabah Canan Ergüder hakkında beklenmedik bir iddia ortaya atıldı.

O da Kanser Oldu

Canan Ergüder

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın özel haberine göre, Canan Ergüder de çağımızın en büyük illetlerinden meme kanserine yakalanmıştı. Haberi alır almaz da “Menajerimi Ara” ekibine haber vermiş ve diziden affını istemişti. Morali yüksekti, eşi Kenan Ece en büyük destekçisiydi ve kanserle savaşmaya hazırdı. Haber doğru ama eksik çıktı. Meğer Canan Ergüder bu savaşa çoktan başlamış!

Diziye Devam Edecek

Kansere yakalandığı duyulunca, Canan Ergüder Instagram’dan bir açıklama yaptı ve gelen mesajlara teşekkür etti. “Niyetim sizlere Menajerimi Ara’da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu” diyen ünlü oyuncu haberleri doğruladı. Ama bazı yanlışları da düzeltti.

Yaklaşık 1.5 ay önce meme kanserine yakalandığını öğrenen Canan Ergüder, ameliyat olmuş bile! Paylaştığı fotoğraf da ameliyat sonrası “Menajerimi Ara” ekibine gönderdiği fotoğrafmış. Ünlü oyuncu “Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşeceğim” diyerek hayranlarını sevindirdi.

Üstelik, tedavisinin izin verdiği noktaya kadar da çalışacakmış. Büyük ihtimalle üç bölüm daha Canan Ergüder’i izlemeye devam edebileceğiz! “Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit” diyen oyuncu, o kadar güçlü bir enerji yayıyor ki, bu hastalığı yeneceğine şüphe bırakmıyor. Biz de ünlü oyuncuya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve en kısa sürede sağlığına kavuşmasını umuyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz