Bu Sahne Dün Yayınlanmadı! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece İnternete Özel Çektikleri Sahneyi Paylaştı

Aleyna

FOX

6 Nisan 2021

Bu Sahne Dün Yayınlanmadı! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece İnternete Özel Çektikleri Sahneyi Paylaştı

Sevilen dizi “Yasak Elma”, internete özel bir sahne çekti! Yıldız ve Çağatay karakterlerine özel çekilen sahnede Eda Ece’nin performansı kahkaha attırdı.

Şevval Sam Barış Kılıç

FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”, dördüncü sezonunda da yüksek ratinglerle yoluna devam ediyor. Neredeyse 3 saate varan dizi süresi ve izlenecek alternatiflerin bolluğunu düşünürsek, takdire şayan bir başarı olduğunu görüyoruz. Bu başarıda, klişe ve entrika yüklü bir senaryoyu bazı anlarda komediye dönüştürmenin büyük etkisi olmalı. Öyle anlar oluyor ki, gülsek mi, ağlasak mı, şaşırıyoruz!

Eda Ece

“Yasak Elma” ve komedi deyince de doğal olarak akıllara Eda Ece geliyor. Dizide Yıldız karakterini canlandıran ünlü oyuncu, dizinin bazı anlarında komedi showu yapıyor! Bıcır bıcır halleri ve mizahı başına gelenlerle mücadele etme yöntemi olarak kullanması Yıldız kadar dizinin de çok sevilmesini sağlıyor. Bu diziye kadar sadece güzelliğinin ekmeğini yediği düşünülen Eda Ece de yeteneğini dosta düşmana ispat etmiş oluyor! Yapımcılar da komedinin dozunu artırmaya kararlı gibi görünüyor. Dün akşamki bölümden önce paylaşılan internete özel sahne de bunun bir göstergesi!

Yıldız Şiirle Af Diledi

Berk Oktay Eda Ece

Malum, “Yasak Elma” bu sezon pek çok karakterine veda etti, bir o kadarına da merhaba dedi! Bu sezon gelen karakterlerden biri de Berk Oktay’ın oynadığı Çağatay. Yıldız’la tanıştıktan hayatındaki tüm dengeler değişiyor. Müzmin bekar ve çapkın Çağatay, Yıldız’a aşık oluyor! Yıldız da Çağatay’a karşı boş değil. Bakın, gönlünü almak için neler yapıyor!

Böylece, Eda Ece’nin olağanüstü performansını dün akşam hem televizyonda hem de Instagram’a özel sahnelerde izleme fırsatı bulduk. Ama senaristler Yıldız’a bir daha şiir okutmazlarsa gerçekten çok memnun kalırız. İzleyiciye ne yeni bir rüya bölümü ne de Yıldız’ın yeni şiirleri iyi gelecektir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz