Hayatının En Büyük Neşesi O! Çukur’un Cumali’si Necip Memili Kızıyla Yaşadığı Zor Ama Mutlu Anları Paylaştı

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Hayatının En Büyük Neşesi O! Çukur’un Cumali’si Necip Memili Kızıyla Yaşadığı Zor Ama Mutlu Anları Paylaştı

Fenomen dizi “Çukur”un Cumali’si Necip Memili, kızı Asya’ya aşık bir baba. Asya’yla çektiği “Nasıl yemek yedirilmemeli?” videosu sizi de Asya’ya aşık edecek!

Necip Memili

Ünlü oyuncu Necip Memili, ülkenin en yetenekli oyuncuları arasında gösterildiği halde, kariyerindeki yükselişi biraz geç oldu. Nihayet, dört sezondur süren fenomen dizi “Çukur”, ona hak ettiği başarıyı getirdi! Dizinin en sevilen karakterlerinden Cumali Koçovalı’yı oynayan ünlü isim, setin de en büyük neşe kaynağı gibi görünüyor. Ama onun hayatının en büyük neşesi kızı Asya!

Kızına Aşık Bir Baba

Necip Memili Didem Dayıcıoğlu

Necip Memili ve editör Didem Dayıcıoğlu, uzun süreli bir beraberliğin ardından 2020’nin ocak ayında dünyaevine girdi. Sürpriz bir kararla nikah masasına oturan mutlu aşıklar, tören için Ortaköy’de bir oteli seçmiş ve her şeyin sade olmasına özen göstermişti. Nikaha sadece aile üyeleri ve en yakın arkadaşları davetliydi.

Mutluluğu sadelikte bulan çift, geçtiğimiz temmuz ayında da kızları Asya’ya kavuştu. Ama bunu pek duyan olmadı çünkü Asya’nın doğumu da nikahları gibi sade oldu. Ne kapının önünde basın ordusu vardı ne de tuttukları özel fotoğrafçılar! O günden beri de, Necip Memili’nin hayatının en büyük rengi kızı Asya oldu. Instagram’daki komik halleriyle hayranlarını çok güldüren oyuncuya artık Asya da eşlik ediyor.

“Asya’yla nasıl yemek yenir?”

Ünlü oyuncu, son olarak, kızı Asya’ya yemek yedirmeye çalıştığı anları paylaştı. “Merhaba, ‘Asya ile Nasıl Yemek Yenir’de sizlerle beraberiz” diyen Necip Memili’nin alfabe yöntemlerine çok güleceksiniz. Bari bir “küçük b” deseydin Asya, babana da yazık!

Bir türlü yemek yemeyen ve huysuzlanan Asya’nın tatlılığı herkes gibi bizim de içimizi ısıttı. Umarız, Necip Memili ve ailesinin mutluluğu katlanarak artar. Asya da yemek yemeye ısınsa iyi olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz