“Şey geçiyorlar artık…” Diyen Demet Akalın Alınan Kararları Sorgulamaya Devam Ediyor

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

“Şey geçiyorlar artık…” Diyen Demet Akalın Alınan Kararları Sorgulamaya Devam Ediyor

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, son dönemdeki sert açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Dün gece çıkan karardan sonra açıklamalarına bir yenisini daha ekledi!

Demet Akalın

Ünlü popçu Demet Akalın, pandemi başladığından beri en çok eleştirilen isimlerden biri oldu. İnsanlar yemek bulamazken “Pandemide geçinemiyorum” demesi ama keyif için evine kebapçı çağırması ilk tutarsız adımıydı! Bir dönem sürekli restoranların açılmasını istiyordu. Ama bu bile makul bir istek ve mağdur olanlara yardım çağrısı gibi görülmedi. Çünkü Demet Akalın’ın, her ne kadar reddetse de, Boğaz’da Hira Han adında bir restoranı olduğu söyleniyor. Kızı Hira için özel sınıf açmaya kalkması da ayrı bir tartışma doğurmuştu.

“Kimse param yok demesin”

Demet Akalın

Ama bardağı taşıran son damla tatil ve sponsorlukla ilgili açıklamalarıydı. Konserlere çıkamasa da Star TV’de program sunmaya başlayan Demet Akalın, geçim sıkıntısından (!) kurtulmuştu. Artık bol bol gezebilirdi! Bütün kış Uludağ’dan çıkmayan ünlü şarkıcı, Covid-19’a yakalanınca da başkalarını suçlamış ve tatillerine devam etmişti. Dubai tatiline gelen eleştirilerden sonra, “Her şeyimi sponsorlar karşılıyor, Allah garibana veriyor” demesinin ne kadar tepki çektiğini bir hesap edin!

Son olarak, tam kapanma öncesi Güney sahillerine başlayan göçün ardından, “2 milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse ‘param yok’ demesin. Vallahi herkesin Bodrum’da evi var” dedi. Haliyle, yerden yere vuruldu ve özür diledi!

Ne olduysa oldu, bu açıklamasından sonra daha mantıklı hareketler görmeye başladık. Skandal “Turistin görebileceği herkesi aşılayacağız” açıklamasından sonra, gelen turistlere test yapılması için çağrıda bulundu mesela!

Demet Akalın story

Bu sabah da her bayram alınan bir kararı sorguladı.

“Şey geçiyorlar…”

Demet Akalın

Malum, bayramlarda köprü ve otoyol geçişleri ücretsiz oluyor. Bu bayram da kural değişmedi. Ama hepimiz evlerde otururken, en azından şehirler arası seyahatlerde kısıtlamalar çok sıkıyken bu kararın alınması herkese garip geldi. En çok da Demet Akalın’a!

Demet Akalın story

Şey geçiyorlar. Maytap” diye gülen Demet Akalın bu kez son derece haklı. Tam kapanma onun da sinirlerini bozmaya başladı herhalde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz