Caner Yıldırım’ın Çilesi Bitmiyordu! Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel’in Eşi Yine Zor Durumda

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Caner Yıldırım’ın Çilesi Bitmiyordu! Hande Erçel’in Ablası Gamze Erçel’in Eşi Yine Zor Durumda

Sosyal medya hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanan internet fenomeni Gamze Erçel bugün eşi Caner Yıldırım’la ilgili herkesi şaşırtan bir paylaşım yaptı. Hemen her gün defalarca kez paylaşım yaparak sosyal medya hesabında görünür olan Gamze Erçel 4.1 milyon takipçisi ile sosyal medyanın görünür yüzlerinden birisi. Görünür olmasında en büyük katkılardan birisi de eşi Caner Yıldırım. İşte Gamze Erçel’in eşi Caner Yıldırım’la ilgili ilginç paylaşımı!

Kazancını Biliyor muydunuz?

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel son günlerde sosyal medya üzerinden kazandığı meblağlarla da dikkat çekiyor. 4.1 milyon takipçiye sahip olan Gamze Erçel hemen her gün yaptığı paylaşımlarla ve ürün tanıtımları ile en bilinen internet fenomenleri arasında. Hatta öyle ki daha geçtiğimiz günlerde Erçel’in hikaye başına 20 bin TL kazandığı ileri sürülen bilgiler arasında.

Caner Yıldırım’ın Yeni Mesleği

Ancak Gamze Erçel, sürekli fotoğraf paylaşımları üzerinden başka bir eleştiriye daha maruz kalıyor. Özellikle fotoğrafları eşi Caner Yıldırım’ın çekmesi sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında. Gamze Erçel’in sabah, öğlen, akşamüstü, gece, çocuklu, çocuksuz, ürünlü, ürünsüz her türlü fotoğrafını çeken Caner Yıldırım bugünkü paylaşımla da terfi etmiş görünüyor. Story’de eşinin saçlarını ören Caner Yıldırım’ı görenler artık sadece eşi için fotoğrafçılık değil kuaförlük hizmeti de vermeye başlamış durumda.

Caner Yıldırım’ın Bitmeyen Çilesi

blank

Gamze Erçel’in eşi ve Mavi’nin babası olan Caner Yıldırım, eşinin sosyal medyasının fotoğrafçısı olarak algılandıktan sonra bugün başka bir meslekle takipçilerin karşısına çıktı. Eşinin saçlarını tarayıp ardından da sonuna kadar emek emek ören Caner Yıldırım fotoğrafçılıktan kuaförlüğe geçiş yapmış gibi görünüyor. Bakalım artık hayırlısı, bundan sonrasında Gamze Erçel bakalım eşinin kariyer planlamasını nasıl yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz