Çukur’un Ortasında Vartolu ve Yamaç Düellosu! Çukur 31. Bölüm Ön İzleme Yayınlandı

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Çukur’un Ortasında Vartolu ve Yamaç Düellosu! Çukur 31. Bölüm Ön İzleme Yayınlandı

Amca’nın Çukur’da yarattığı ikilik devam ediyor. Ortaya çıktığı andan itibaren kardeşleri birbirine düşüren ve Çukur’da İdris Koçovalı’nın mirasını parça parça ortadan kaldırmaya çalışan Amca’nın yaptıkları bakalım ne zaman ortaya çıkacak? Yamaç Çukur’u yeniden kazanabilecek mi?

Amca’nın İdris Öfkesi

Çukue Cumali amca - Müfit Kayacan

Kardeşi İdris’e olan öfkesi nedeniyle hem Çukur’u hem de tüm sevdiklerini ele geçiren Amca Yamaç’ı hala ele geçirememiştir. Aksine Yamaç Çukur’da yeniden eski sempatisini kazanmaya başlar ve mahallede yeniden bir isyan ateşi yanar. Bunu engellemek isteyen Amca Yamaç’a yardım eden muhbiri bulmak için şüphelendiği birkaç kişiye tuzak kurar. Diğer yandan Yamaç ve Cumali’nin Bilal’e yardım ettiğini öğrenir ve Bilal’in hesabını kapatmak için ona yeniden bir operasyon düzenler. Bu kez Bilal’e yardım edense ne Cumali ne de Yamaç değildir.

Efsun’un Zor Savaşı

blank

Efsun ise bağımlılığa karşı verdiği mücadelede Amca’nın müdahalesi yüzünden yeniden başarısız olur. Bu sefer Yamaç onu kapattığı yerden çıkartır ve Seher’in evine götürür. Ve Efsun’a en büyük yardımı yapacak kişiyi yani Masal’ı gösterir. Masal’ı gören Efsun bu kez daha güçlü bir şekilde savaşmaya devam edecektir.

Babalarının Mazisinin Önünde Düello

4. Sezon 31. Bölüm Ön İzlemesi yayınlanan Çukur’da bu hafta Salih ve Yamaç artık açıktan karşı karşıya gelirler. Salih’i yeniden Vartolu olmakla suçlayan Yamaç bir anlamda onu tahrik eder. Ama Salih’in de başka planları vardır. Fakat bu süreç ikisinin de karşı karşıya gelmelerine neden olur. Babalarının kahvesinin önünde yaşanan bu karşılaşmada Salih ve Yamaç babalarının mirası için kavgaya tutuşurlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz