Hazal Kaya Ağlamaktan Şişti! Hiç Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Hazal Kaya Ağlamaktan Şişti! Hiç Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu

Pera Palas’ta Gece Yarısı ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Hazal Kaya’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Güzel oyuncu, duygulandığı o anları takipçileriyle paylaştı.

hazal kaya

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri olan Hazal Kaya her paylaşımıyla olay olmaya devam ediyor. Genco, Aşk-ı Memnu, Behzat Ç., Adını Feriha Koydum, Maral, Bizim Hikaye gibi projelerle kalbimizde taht kuran ünlü oyuncu şimdilerde yeni Netflix dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı ile sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor. Psikolojik drama türünde izleyeceğimiz iddialı dizide Hazal Kaya gazeteci Esra olarak karşımıza çıkacak. Dizi için saç rengini radikal bir şekilde değiştirerek imaj değişikliğine giden güzel oyuncu, şimdiden hepimizi heyecanlandırdı. Pera Palas’ta Gece Yarısı 2021 yılı içinde izleyicinin beğenisine sunulacak.

“Ağlamaktan Şiştiğim İçin Selfie Çekemedim”

hazal kaya

Hazal Kaya önceki gün çok sevdiği bir sanatçı olan Melike Şahin’in online konserini izledi. Konserden çok etkilenen güzel oyuncu, duygulandığı o anları da Instagram’dan takipçileriyle paylaştı. “İlk albümünün, ilk konserinin, ilk kısmında canımıza kastetmiştir. Kayda geçsin…” diye yorum yazan Hazal Kaya, Melike Şahin’i de etiketlemeyi ihmal etmedi. Ağlamaktan şiştiği için selfie çekemediğini dile getiren ünlü isim, sanatçı dostunu sosyal medyada işte böyle destekledi. Ünlü şarkıcı Melike Şahin ise Hazal Kaya’nın övgü dolu sözlerine kayıtsız kalamayıp sosyal medya hesabında paylaştı.

“Kıymetlerini Bilmek Lazım”

hazal kaya

Müzisyenlere pandemi döneminde haksızlık yapıldığını dile getiren Hazal Kaya, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla duruma tepki verdi. Ünlü oyuncu, “Özlemişim canlı konser izlemeyi. Pandemi sürecinde müzisyenlere yapılan haksızlığı anlamıyorum, kabul etmiyorum. Kıymetlerini bilmek lazım ya” dedi. Hazal Kaya o sözlerine “Hissettiğimiz, düşündüğümüz, gördüğümüz, bildiğimiz ne varsa onların notalarıyla mühürleniyor ruhumuza… Üstelik çoğu uluslararası düzeyde yetenekler… Ve nasıl güzeller…” diyerek devam etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz