Erçel Kardeşlerin İmtihanı! Kerem Bürsin’le Aşk Yaşayan Hande Erçel’in İtirafı Çok Şaşırtacak: “Kesersiniz…”

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Erçel Kardeşlerin İmtihanı! Kerem Bürsin’le Aşk Yaşayan Hande Erçel’in İtirafı Çok Şaşırtacak: “Kesersiniz…”

Güzel oyuncu Hande Erçel, bugün magazincilerin sorularını yanıtladı. Bir otelde, dergi çekimleri için çalışmalarını sürdüren güzelimiz; kariyerinden, hayatından, estetiklerinden ve Kerem Bürsin’le yaşadığı aşktan konuşmayı da ihmal etmedi.

Fox’un sevilen dizilerinden Sen Çal Kapımı’nın fragmanları yayınlanmaya başladığından beri Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in aşk yaşadığı iddiaları konuşuluyor. Hem sosyal medyada hem de magazincilerin neredeyse kesin gözüyle baktığı bu aşk, geçtiğimiz haftalarda sonunda ortaya çıktı!

blank

Büyük Aşk Sonunda Ortaya Çıktı!

Sen Çal Kapımı’nın sezon finalinin ardından ufak bir tatil için Maldivler’e giden Hande Erçel ve Kerem Bürsin; bool bol paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. Ancak hem çiftimiz ile aynı uçakta yolculuk eden kişilerin iddiasına hem de ikilinin paylaştığı fotoğraflara bakıldığında Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in birliktelik yaşadığı gün gibi ortadaydı.

blank

Nitekim herkesin beklediği o an geldi! Maldivler’den el ele dönen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, birlikte olduklarını doğruladı. Bugün ise dergi çekimlerinden arta kalan vakitte basın mensuplarıyla sohbet eden güzelimiz Kerem Bürsin’le aşk yaşadığını doğruladı. Ancak bu aşk bizim sandığımız gibi eski değil, oldukça yeniymiş!

Hande Erçel’den Estetik İtirafı!

Ancak bu güzel sohbet esnasında herkesin dikkatini çeken bir başka konu daha vardı. Muhabirlerin estetik sorularına ilk olarak; “Estetiğim yok, 1 tane bile yok!” diyerek yanıt veren Hande Erçel, sonrasında fikir değiştirdi ve “Estetikten kastınız nedir tam olarak? Benim vardı bir tane şimdi hatırladım, bu soruyu iptal edelim, kesersiniz buraları” diyerek gülmeye başladı.

Geçtiğimiz haftalarda Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in de göğüs dikleştirme ameliyatı ve liposuction ameliyatı olduğunu öğrenmiştik. Erçel kardeşler ailecek estetik seviyorlar, yapacak bir şey yok! Hatırlamayanlar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz