Skandal Sözler Ortaya Çıktı! Seda Sayan ve Demet Akalın Gerginliğinde Gelişme: Niyetini Aylar Önce Belli Etmiş!

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Skandal Sözler Ortaya Çıktı! Seda Sayan ve Demet Akalın Gerginliğinde Gelişme: Niyetini Aylar Önce Belli Etmiş!

Bu hafta sonuna Seda Sayan’ın Star TV’yle anlaşması resmen damga vurdu! Dünden beri Seda Sayan ve Demet Akalın ikilisi hakkında birçok iddia ortaya atıldı ve atılmaya devam ediyor. Ancak bugün ortaya çıkan bir video Instagram kullanıcıları hem güldürdü hem de şaşırttı. Aylar önce Alişan ve Demet Akalın’ın programına katılan Seda Sayan, şakayla karışık; “O koltukta sağlam oturun, elinizden alabilirim” demiş! Eee her şakanın bir gerçeklik payı vardır illa ki.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Cuma günü Demet Akalın ve Alişan’ın 10 aydır beraber sundukları sabah programı final bölümüyle ekranlara veda etti. Sezonun başından beri birçok ünlü konuk, uzman ve şefin ağırlandığı programda Demet Akalın ve Alişan’ın ücreti de sosyal medyada olay olmuştu.

blank

Program Bitti Kavga Başladı!

Hafta içi her gün ekran başındaki izleyicileri eğleniren ortilerimiz Star TV’den aylık 400 bin TL alıyormuş! Ancak normal şartlarda haftada birkaç gün sahne alarak bu paradan fazlasını kazanan Demet Akalın, yakın arkadaşı Esra Balamir’in söylediğine göre televizyondan oldukça yorulmuş ve bir daha da televizyon projesinde yer almak istemiyormuş. Hatta bu sunuculuk teklifini de Koronavirüs Pandemisi nedeniyle kabul etmiş!

blank

Hem programın istikrarsız reytingleri hem de Demet Akalın’ın gönülsüz sunuculuğu birleşince; yapım ekibi sezon finali yerine direkt programı kaldırmayı tercih etti. Star TV, önümüzdeki sezon için ise bir dönemin “Sabahların Sultanı” lakabıyla nam salan Seda Sayan’la anlaşma imzalamış! Bu iddianın detayları için:

Şakaydı Gerçek Oldu!

Bu iddia yüzünden Demet Akalın’la arası açılan Seda Sayan’ın bundan birkaç ay önce ortilerin programına konuk olduğu ortaya çıktı. Hatta Seda Sayan’ın aylar önce canlı yayında söylediği bir söz, bugün sosyal medyada bomba etkisi yarattı! Bildiğiniz gibi Seda Sayan, Onur Büyüktopçu’nun sunuculuk yaptığı projelere sonradan dahil olarak onu bir nevi ekarte etmiş oldu. Bu konu hakkında kendini savunurken, Alişan ve Demet Akalın’a dönen Seda Sayan; “Sağlam oturun, yarın buraya oturabilirim!” diyerek o an için espri yaptığını düşündü.

Ancak bu sözlerin birkaç ay sonra gerçeğe dönüşmesi herkesi hem güldürdü hem de oldukça şaşırttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz