Ortalık Yangın Yeri! Seda Sayan Kendisini Engelleyen Demet Akalın’a Ateş Püskürdü: “Anlaşmanız BİTTİ!”

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Ortalık Yangın Yeri! Seda Sayan Kendisini Engelleyen Demet Akalın’a Ateş Püskürdü: “Anlaşmanız BİTTİ!”

Seda Sayan ve Demet Akalın’ın arasındaki kavga her geçen saat biraz daha alevlenmeye devam ediyor. İlk olarak Star TV’de yeni sezon için Demet Akalın ve Alişan’ın programının yerine Seda Sayan’la anlaşıldığı iddia edilmişti. Bu iddianın üzerine Demet Akalın her zaman yaptığı gibi; Seda Sayan’ı Instagram’dan unfollow etmeyi ihmal etmedi, bu da yetmedi bir de engelledi! Seda Sayan ise Instagram paylaşımlarıyla Demet Akalın’a gönderme yapmaktan geri durmasa da; bir video paylaşarak hem Demet Akalın’a hem de Alişan’a gözdağı verdi. Bakalım ortigillerden bu konuya ilişkin bir yanıt gelecek mi?

Bu hafta sonu ortalık yangın yeri! Seda Sayan’ın Demet Akalın ve Alişan’ın yerine yeni sezonda Star TV’de boy gösterecek olması başta Demet Akalın olmak üzere birçok sosyal medya kullanıcısını ve magazin camiasını oldukça şaşırttı. Geçtiğimiz Cuma günü 10 aydır program yaptığı ekiple gözyaşları içinde ayrılan Demet Akalın ve Alişan, aynı gün yerlerine Seda Sayan’ın geldiğini öğrenince bıçaklar çekildi.

blank

Seda Sayan’dan Jet Yanıt Geldi!

İlk atak Demet Akalın’dan geldi, bu haberi alır almaz Seda Sayan’ı Instagram’dan unfollow eden ve bir de engelleyen güzel şarkıcının ardından; Seda Sayan da Demet Akalın’ı takip etmeyi bıraktı. Hatta Seda Sayan’dan göndermeli Instagrma storyleri bile geldi. Aynı gün içinde Demet Akalın’ın kendisini engellediği haberine karşılık; “Çok da tın” isimli bir oyun havası paylaşan Seda Sayan iddiaların önünü alamayınca bugün havaalanında bir video paylaşarak Demet Akalın ve Alişan’a yanıt verdi.

Çektiği videoda kimsenin ekmeğiyle oynamadığını söyleyen Seda Sayan; “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” açıklamasıyla takipçilerini bilgilendirdi. Bakalım ortigillerden bu konuya ilişkin bir yanıt gelecek mi? Ancak Seda Sayan’ın videosu altında Ece Erken’in konudan bağımsız yorumu dikkatlerden kaçmadı… Böyle kaotik ortamlarda Ece Erken gibi olun arkadaşlar…

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz