Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Bu Sefer Meedo Sponsorluğunda Yeni Sektöre Atılıyor!

Aleyna

Haberler

5 Ekim 2021

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Bu Sefer Meedo Sponsorluğunda Yeni Sektöre Atılıyor!

Her adımıyla Instagram’ı ayağa kaldırmayı başaran güzel fenomenimiz şimdi de yeni bir sektöre atılmaya hazırlanıyor. Önceki yıllarda Bebek’teki sağlık temalı kafesi Healthyish’i ve spor kıyafetleri üreten markası Babe Activewear’ı başarısızlıkla sonuçlanan Şeyma Subaşı, şimdi nişanlısı Meedo sponsorluğunda sabah kalktığından itibaren kullandığı bütün ürünleri üretmeye ve satmaya başlıyor. Bu uğurda ilk adımını atan Şeyma Subaşı, Çorlu’ya fabrikaya giderek toplantı düzenledi. Birçok farklı ürün gamıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan güzel fenomen, Selin Ciğerci gibi vergi rekortmeni de olur mu dersiniz?

Yeni Sektöre Atılıyor!

Şeyma Subaşı her ne kadar fenomen olmadığını söylemiş olsa da; kendisine belli bir title ya da meslekl bulabilmiş değil. Geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıcalı ile birlikteyken pek çok farklı girişime imza atan güzelimiz hiçbirinde dikiş tutturamadı! İlk olarak, Acun Ilıcalı’nın “Yok Böyle Dans” programının kostüm tasarımcılığını üstlenen Şeyma Subaşı, ardından da Nişantaşı’nda bir butik açmıştı. Kısa süre içinde modanın kendisine uygun olmadığını fark edince bu sefer de teknoloji girişimcisi olmaya karar verdi.

blank

“It-is Ok” ismini verdiği bir uygulama ile sevenlerinin karşısına çıkan Şeyma Subaşı, bu app ile fikir hırsızlığı yaptığı iddia edilince ortalık karışmıştı. Teknoloji girişimciliğinden de sıkılan Şeyma, bir sonraki adım olarak kafe açmaya karar verdi. Yurt dışındaki “sağlık” temalı kafelerde gördüğü yenilikleri Türkiye’ye de getirmek isteyen Şeyma Subaşı, Bebek’in en güzel yerinde Healthyish isminde bir kafe açtı ancak bu kafede iflasa sürüklendi. Her başarısızlığı ile başarıya bir adım daha yaklaşan güzelimiz son olarak Babe Activewear isminde spor kıyafetleri markası çıkarttı. Sonradan bu markanın Şeyma’ya ait olmadığına dair iddialar gündeme gelse de; Babe Activewear da başarısızlıkla sonuçlandı.

Şeyma Subaşı Vazgeçmiyor!

blank

Ben anlatırken yoruldum ancak Şeyma Subaşı denemekten ve iş hayatına atılmaktan vazgeçmiyor! Güzelimiz şimdi de milyoner nişanlısı Meedo sponsorluğunda; sabah kalktığından itibaren gün içinde kullandığı ne varsa onları üretmeye başlayacakmış! Youtube kanalında markasını tam da az önce söylediğim şekilde tanıtan Şeyma kızımız bugün soluğu Çorlu’da aldı. Fabrikalarla görüşen güzelimiz, “bizim” için çalıştığını söylemeden de duramadı. Bakalım neler olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz