Kılıçlar Çekildi! Müge Anlı’nın Programında Ezeli Rakibi Esra Erol’a Şok Suçlama: “Zihinsel Engelli Kızı Reyting..”

Aleyna

Haberler

5 Ekim 2021

Kılıçlar Çekildi! Müge Anlı’nın Programında Ezeli Rakibi Esra Erol’a Şok Suçlama: “Zihinsel Engelli Kızı Reyting..”

Müge Anlı ve Esra Erol arasında yaşanan derin rekabet günde güne artmaya devam ediyor. ATV’nin reyting kraliçesi iki güzel sunucu, bu sezon başında birbirlerine çiçek ve çikolata göndererek rekabetlerine son vermiş ve barış imzalamıştı ancak bugün Müge Anlı’nın programındaki konuklardan biri isim vermeden Esra Erol’un programında yaşanan bir olaya açık açık “sallayınca” Müge Anlı, kadının sözlerine katıldığını ve kendisinin söyleyemediklerini söylediğini ifade etti. Vaziyet alın burası çok fena karışacak!

Barışmışlardı Ama…

Müge Anlı ve Esra Erol arasındaki bu kavganın temeli aslında geçtiğimiz seneye dayanıyor. Müge Anlı bir programında, isim vermeden Esra Erol’u hedef almış ve şu sözleri söylemişti; “Şimdi başka bir programda olsanız size 5 bölüm bunu anlatırdı da ben anlatamıyorum bazı şeyleri. İşin acıklı tarafı da şu; ben bu programda hiçbir şeyi anlatmazken herkesin özel hayatına bu kadar dikkat ederken; bu program başka programlarında üst kimliği adı haline geldiği için bazen yazılar falan okuyorum hiç bizim programımızda işlemediğimiz konularla ilgili yapılan eleştirilerde benim de adım geçiyor. Hayretler içinde kalıyorum. Ben t Ben anlatmayacağım sizlere yaşananları.

blank

Buna karşılık vermekten çekinmeyen Esra Erol, Müge Anlı’nın programında yaşanan kavgalara sessiz kalmasını hedef alarak; “Ben şöyle bir kadın değilim ki; o oradan oraya sıçrarken böyle oturup izleyeyim! Böyle biri değilim!” İkili arasında yaşanan bu kavgalar, birbirlerine çiçek ve çikolata göndermeleriyle son bulmuştu ancak demek canlı yayınlarda imzalanan bu barış anlaşması, sadece laftaymış!

Müge Anlı’dan Esra Erol’a Taş!

Müge Anlı’nın konuklarından biri, Esra Erol’un ismini vermeden canlı yayında yaşanan Fatma – Ahmet olayının günlerce devam etmesini eleştirdi; “Benim aklım almıyor Müge Hanım, zihinsel engelli birini programa çıkartıp üstünden prim yapıyorlar. Yok böyle bir dünya, adamın engel raporu var bunlar program yapıyor!” Bu sözlerin üzerine ise Müge Anlı; “Bu sene ben hep benle birlikte ol. Benim söyleyemediğim her şeyi söylediğin için alnından öpmek istiyorum şu an!” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz