Şeyma Subaşı Hırsız Damgası Yiyen Sevgilisi Meedo’nun Moralini Düzeltmeye Çalışıyor: “Gerçek Bir Adamı Seviyorum!”

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Şeyma Subaşı Hırsız Damgası Yiyen Sevgilisi Meedo’nun Moralini Düzeltmeye Çalışıyor: “Gerçek Bir Adamı Seviyorum!”

Instagram ünlümüz Şeyma Subaşı, bir süredir Mısırlı milyarder Meedo ile birliktelik yaşıyor. Her fırsatta aşklarıyla -ve servetleriyle- düşman çatlatan çiftimiz hakkında dün şoke eden bir iddia ortaya atıldı! İddiaya göre Şeyma’nın “Kanatlarımı gösteriyorum” dediği 17 milyon dolarlık araç İtalyan birine aitmiş ve 2013 yılında çalınmış!

Şeyma Subaşı

Meedo’ya Hırsız Yakıştırması!

FBI’ın dahil olduğu bu hırsızlık olayı, sosyal medyayı salladı! Yurt dışında birçok haber sitesine düşen hırsızlık iddiası hem Şeyma’yı hem de sevgilisi Meedo’yu oldukça üzdü. İddiaya göre; Mısırlı milyarder Meedo, 2019 yılında Ferrari’nin sadece 395 tane ürettiği 1996 yapımı F50 modeli aracını 1,95 milyon dolara satın almış. Buraya kadar sıkıntı yok!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Ancak İtalyan Paolo Provenzi; Meedo’nun 2019 yılında satın aldığı bu aracın kendisine ait olduğunu ve 2013 yılında Imola’dan çalındığını iddia edince, ortalık bir anda karıştı! Mahkemeye intikal eden bu “hırsızlık” iddiası, Meedo tarafından kesin bir dille reddedildi. 2019 yılında bir başkasından bu aracı satın aldığını söyleyen Meedo’nun hırsız olup olmadığı mahkeme kararı sonrasında ortaya çıkacak.

Şeyma Subaşı ve Meedo

Şeyma Subaşı Meedo’yu Teselli Etmeye Çalışıyor!

Bu hırsızlık suçlaması karşısında Meedo ve Şeyma’nun canı bir hayli sıkılmış olacak ki; Meedo’nun güzel sevgilisi Şeyma Subaşı, Instagram hesabından milyarder sevgilisine bir kez daha aşkını ilan etti! Sevgilisiyle romantik bir pozu Instagram hesabında paylaşan Şeyma Subaşı, sevgilisine aşkını şu sözlerle dile getirdi; “Gerçek aşka inanıyorum. Bir ruh eşine sahip olduğunu hissetmek ve onu ‘evim’ diye çağırmak. Yara izlerini yok edebilen ve bunun yerine kalplerimizi neşeli anlarla doldurabilen sevginin gücüne inanıyorum. İşte bu yüzden aşka inanıyorum. Tek bir bakışın büyüsüne. Bu birinin yaşayabileceği en muhteşem duygu. Genç ve yaşlı sevgilim! (Genç olabilir ama yaşının çok ötesinde bilge. Çok olgun ama aynı zamanda komik ve enerji dolu. Gerçek bir erkek!) Seni çok seviyorum!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz