Hem Şaşkınlar Hem de Mutlu! Alişan ve Buse Varol Yaptıklarına İnanamadı: “Mars’tan Dünya’ya inmiş gibiyiz”

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Hem Şaşkınlar Hem de Mutlu! Alişan ve Buse Varol Yaptıklarına İnanamadı: “Mars’tan Dünya’ya inmiş gibiyiz”

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, aylar sonra sosyalleşme fırsatı buldu. Dışarıdayken “Mars’tan Dünya’ya inmiş gibi” hissettiklerini söyleyen Alişan, takipçilerini çok güldürdü.

Alişan ve Buse Varol

Ünlü şarkıcı Alişan, hayatının aşkı Buse Varol’la hayatını birleştirdikten sonra herkesin gözdesi oldu. Çünkü basın yıllarca, büyük bir başarısızlıkmış gibi, evlenmemesi yüzünden Alişan’ın üstüne gitmişti. “Müzmin bekar” Alişan’ın ne kadar düşünceli bir eş olduğunu gördükten sonra eski haberlerden eser kalmadı! O artık herkesin takdir ettiği bir aile babası!

Buse Varol

Buse Varol’un yolu Miss Turkey’den ve dizi setlerinden geçse de, onu geniş kitlelere tanıtan da bu evlilik oldu. Şimdi, sosyal medyada çok takip edilen, herkesin sevdiği ve mutlu aile hayatıyla parmak ısırtan birine dönüştü.

Alişan ve Buse Varol’un mutluluğu ilk çocukları Burak’la taçlandı. Geçen ay ikinci çocukları Eliz dünyaya gelince de ailece sevinçten havalara uçtular. Ama yeni hayatları mutlu olduğu kadar yorucuydu da! Aralarında 2 yaş olan bebeklerle ilgilenmek hiç de kolay değil. Hele ki pandemi döneminde sosyalleşme ve nefes alma şansı çok kısıtlıyken!

Nihayet Dışarı Çıkabildiler

Alişan ve Buse Varol da pandemi önlemlerinin biraz gevşemesinin tadını çıkaran isimlerdendi. Mekanların nihayet açılmasıyla beraber arkadaşları Servet Bekman’la beraber yemeğe giden çift, bol bol paylaşım yaptı.

Alişan Buse Varol Servet Bekman

Alişan’ın yazdığı “Valla Mars’tan Dünya’ya iniş yapmış gibiyiz. Dışarıda oturup yemek yemek de varmış” notu ve nazar boncuğu takipçilerini acı acı güldürdü. Hangimiz aylar sonra bir mekanda oturunca böyle hissetmedik ki?

Buse Varol story

Buse Varol’un kahve içmeyi ne kadar çok sevdiğini Instagram paylaşımlarından biliyoruz. O da nihayet dışarıda kahve içebildiği için çok mutlu olmuş gibi görünüyor. Belki de bu yemek, Alişan’ın eşine yaptığı bir Dünya Emekçi Kadınlar Günü jestidir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz