Dedikodu Kazanı: Rasim Öztekin’in Son Durumu, Meryem Uzerli’den Gelen İtiraf, İrem Derici’den Aşk Açıklaması

Aleyna

Dedikodu Kazanı

8 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Rasim Öztekin’in Son Durumu, Meryem Uzerli’den Gelen İtiraf, İrem Derici’den Aşk Açıklaması

Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, bakalım magazin gündeminde en çok hangi konular konuşulmuş. Hazırsanız turumuza başlayalım!

1. Rasim Öztekin’in Doktorundan Açıklama Geldi!

Rasim Öztekin

Ünlü oyuncu Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde kalp krizi geçirdi. Siyami Ersek Kalp ve Damar Hastanesine kaldırılan usta oyuncu anjiyo yapıldıktan sonra yoğun bakıma alındı. Bugün hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Cevdet Uğur Koçoğulları, Rasim Öztekin’in durumu hakkında bilgi verdi: “Hastanın hayati tehlikesi bulunmakta ve durumu ciddiyeti korumaktadır” Umarız tez zamanda iyi haberlerini alırız!

2. Ünlülerden Kadınlar Günü Paylaşımları!

blank

Bildiğiniz gibi bugün dünya kadınlar günü, birçok ünlü simadan Kadınlar Günü paylaşımları gelmeye devam ediyor. Ancak bu paylaşımların büyük bir çoğunluğu isyan içeriyor! Detaylar için:

3. Meryem Uzerli’den Yıllar Sonra Gelen İtiraf!

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli, Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’a konuştu. Kadınlar Günü ve dünya çapındaki kadın hakları konuşan güzel oyuncu, yıllar önce Can Ateş’ten psikolojik şiddet gördüğünü itiraf etti: “Daha sonraları ilk kızıma hamile kaldığımda ve Allah’ın izniyle dünyaya getirmeye karar verdiğimde; çocuğumun biyolojik babası bana, ‘erkek istemezse, kadın olarak benim böyle bir kararı veremeyeceğimi’ söyledi. Bu konuda beni ikna etmek için erkek arkadaşları; hatta hatta kız arkadaşları bile devreye girip benimle irtibat kurdular ve bana çok telkinde bulundular. İşte onların bana bu yaptıklarını, psikolojik şiddet olarak hissettim. Özellikle de anne adayı olan biri olarak…” Bu arada detaylar için:

4. Çağla Şikel Fit Kalmasının Sırrını Anlattı!

Çağla Şikel

Ünlü sunucu Çağla Şikel 42 yaşında olmasına rağmen güzelliği ve fiziğiyle hepimizi büyülemeyi başarıyor. Ancak güzel sunucunun fitliği bir mucize değil elbette. Çağla Şikel 15 yıldır kesme şeker bile kullanmıyormuş: “Gazlı içecek içmem. Ayran ve su tüketirim. 15 senedir kesme şeker bile kullanmadım, fiziğimi korumak için aç kalıyorum diye bir şey yok. Dengeli beslenmeye özen gösteriyorum ama aralarda fastfood ve abur cubur da yediğim oluyor. Hamburgeri çok seviyorum. Hatta patates kızartmasının kokusunu duyunca içine atlayıp yüzesim geliyor” Bu arada detaylar için:

5. İrem Derici’den Aşk Açıklaması!

irem derici

Güzel şarkıcı İrem Derici’nin BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Emre Aslan’la aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Ancak bugün sabah saatlerinde Uçankuş TV’nin muhabirlerine yakalanan İrem Derici, erkek arkadaşının olmadığını söyledi. Bu arada detaylar için:

6. Murat Boz’un Hayranından Bi’Garip Doğum Günü Hediyesi!

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz geçtiğimiz günlerde 41inci yaşını kutladı. Pek çok hayranı sevilen şarkıcı için farklı farklı doğum günü hediyeleri hazırladı. Fakat Murat Boz’un Tuğba Duran ismindeki hayranı çıtayı oldukça yükseltti. Yakışıklı şarkıcı için şarkı yazıp klip çekti! Tabii sosyal medyadan eleştiriler eksik olmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz