Sefirin Kızı’ndan Bahsetmeden Duramıyor! Uraz Kaygılaroğlu Bugün de Onu Diziye Seçen Emre Kabakuşak’ı Andı

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Sefirin Kızı’ndan Bahsetmeden Duramıyor! Uraz Kaygılaroğlu Bugün de Onu Diziye Seçen Emre Kabakuşak’ı Andı

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu için “Sefirin Kızı” dizisinin yeri çok ayrı. Diziden ayrılsa da ekibi sürekli anmaya devam eden Kaygılaroğlu, bugün de onu diziye seçen Emre Kabakuşak’ı andı.

Uraz Kaygılaroğlu

Son dönemin en popüler oyuncularından biri de Uraz Kaygılaroğlu oldu. Ünlü oyuncu, “Sefirin Kızı” dizisinde oynadığı Gediz karakteriyle bir jön de olabileceğini gösterdi ve kısa sürede kendisine bir hayran kitlesi edindi. Oysa onu ekranlarda hep komedi dizilerinde görmüştük. “Esas oğlan” olsa bile yine bir komedi dizisindeydi!

Uraz Kaygılaroğlu

Zaten oyunculuğa başladığı dönemlerde kilosu nedeniyle şişman komedisine malzeme ediliyordu. Şişmanların sadece “normal” insanların hayatında bir şaka unsuruymuş gibi ele alındığı dönemlerdi. Uraz Kaygılaroğlu’nun şansı komedide açıldığı için zayıflasa da genelde hafızalarda komedyen olarak kaldı ve genel olarak bu alanda ilerledi. Ta ki sevilen dizi “Sefirin Kızı” ekrana gelene kadar!

Yönetmenin Başarısı

Uraz Kaygılaroğlu’nun “Sefirin Kızı” dizisinin aşk üçgeninde yer alacağı söylendiğinde izleyiciler bunu garipsemişti. Hatta diziden ayrıldıktan sonra Uraz Kaygılaroğlu, teklifi en başta reddetmeyi düşündüğünü itiraf etmişti. Çünkü izleyicinin onu bir jön olarak kabul etmeyeceğini düşünmüş. Onu bu rol için düşünen ve oynamasında ısrar eden de yönetmen Emre Kabakuşak’mış. İşte öngörü!

Uraz Kaygılaroğlu, hayatında yeni bir sayfa açmasına vesile olan Emre Kabakuşak’ı her fırsatta anıyor. Bugün de doğum günü için özel paylaşımlar yaptı!

“İyi günde kötü günde”

“Sefirin Kızı” ekibini sık sık anan Uraz Kaygılaroğlu’nda yönetmen Emre Kabakuşak’ın özel bir yeri var. Emre Kabakuşak için kimseye yapmadığı doğum günü paylaşımları yapması da bunun göstergesi!

Uraz Kaygılaroğlu story

Hasta yatağında bile beraberler!

Uraz Kaygılaroğlu story

Sette de birbirleriyle çok yakınlarmış!

blank

Kutlarken de mizah show yaptı tabii ki!

Uraz Kaygılaroğlu story

Umarız, rekabetçiliğiyle bilinen sektörde böyle dostlukları daha çok görürüz!

Benzer Haberler

Gediz 8 Mart 2021

Şimdi film ne halde haberin var mi seni çok seviyoruzzzz Uraz

Uraz♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 8 Mart 2021

Neden ayrıldın sefirin kizindan Uraz herkes o filimi bir senin için birde Neslihan için bakıyordu

Yorum Yaz