Pınar Altuğ Atacan’dan Takipçi Saldırısına Sert ve Beklenmeyen Yanıt! Allah Beyin Versin ve…

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Pınar Altuğ Atacan’dan Takipçi Saldırısına Sert ve Beklenmeyen Yanıt! Allah Beyin Versin ve…

Ünlülerin sosyal medya hesapları çoğu zaman takipçilerinden aldıkları pozitif yorumlarla ve beğenilerle dolu olurken kimi zaman da canlarını sıkan durumlar yaşanabiliyor. Bu durumlardan birisi de bugün oyuncu Pınar Altuğ Atacan’ın başına geldi. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan başarılı oyuncu Pınar Altuğ da bu durumdan nasibini aldı. Ama öyle sessizce geçiştirmedi, bakın nasıl cevap verdi?

Yangın Paylaşımı Tartışması

Ülkede yaşanan yangın felaketlerinin Pınar Altuğ da diğer birçok ünlü isim gibi bu felakete dair sosyal medyasından bir paylaşım yaptı. Paylaşımında herkesi bu anlamda duyarlı olmaya ve tek bir vücut olmaya davet etti. Ancak bu yorumunun ardından takipçilerinden bir tanesi “Pınar hanım siz tatil paylaşımlarını yangından önce paylaşırken milletin başka sıkıntıları varken de aynı özveride bulundunuz mu acaba?” şeklinde bir yorum yapınca ortalık karıştı. Oyuncu Pınar Altuğ yine de sakinliğini korumaya çalışsa da “Hanımefendi sadece bir soru sormuş ben kendisine beyin diliyorum Allahtan!” cevabını vermekten kendisini alamadı. Ancak başarılı oyuncuyu bu cevaptan sonra bekleyen başka bir takipçi yorumu daha yoldaydı.

Ardından Bir Takipçi Daha

blank

Pınar Altuğ Atacan’ın vermiş olduğu cevabın ardından bir takipçi daha oyuncuya yüklenen başka bir mesaj yayınladı. Bu kez de karşısında az önceki yorumu doğru bulduğunu söyleyen ve hatta sonunda da “Ben de size Allah’tan beyin ha bir de kalp diliyorum” diyerek çıtayı biraz daha yükseltmiş oldu. Aynı şekilde daha önceki takipçi gibi o da milletin uzun süredir içi yanıyorken siz tatil yapıyorsunuz diyerek oyuncuya yüklenmeye devam etti. Bunun akabinde ise Pınar Altuğ Atacan bu mesajı; “Sanırım birinin iş imkanları vs ile ilgili şahısları suçlamasının anlamsız olduğunu söylemesi gerek” diyerek yine sakinliğini korumaya çalışan bir cevapla yanıtladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz