Hercai’den Hayranlarını Çok Üzecek Bir Haber Geldi! Hercai Ekranlara Veda Ediyor

Aleyna

6 Nisan 2021

Hercai’den Hayranlarını Çok Üzecek Bir Haber Geldi! Hercai Ekranlara Veda Ediyor

Son zamanlardır reyting savaşında yüzü gülmeyen Hercai’den kötü haber geldi İki kere ekrana geldiği günü değiştiren Hercai yine de finalden kurtulamadı. Sevilen dizi 69. bölümüyle ekranlara veda edecek.

hercai-final

Mia Yapım imzalı Hercai, 2019 yılında Atv’de yayınlanmaya başlamıştı. İlk sezonu ile ekranlarda adeta fırtınalar estiren fenomen dizi, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri haline gelmişti. Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in olduğu dizinin güçlü kadrosunda ise Ayda Aksel, Feride Çetin, Macit Sonkan, Serdar Özer, İlay Erkök gibi isimler var.

hercai-final

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı, Benal Tairi, Barış Yöş, Ali İlhan’ın oturduğu dizinin orijinal senaryosu ise Eda Tezcan, Feraye Şahin, Berşan Tan, Sema Ali Erol’un kaleminden. Mardin’nin büyülü atmosferinde geçen Hercai, güzeller güzeli Reyyan ile intikam ateşine bürünmüş Miran’ın imkansız hikayesini ekranlara getiriyor.

Flaş Final Kararı

İddialı dizilerin gelmesiyle reyting savaşlarından güçlü çıkamayan Hercai çareyi gün değiştirmede bulmuştu. İki kere yayın gününü değiştiren fenomen dizi ne yaparsa yapsın final yapmaktan kurtulamadı. Uzun süredir başarılı bir performans sergileyen ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan sevilen dizi ekranlara veda edeceğini duyurdu.

hercai-final

69. bölümüyle son kez izleyiciyle buluşacak olan dizinin mutlu bir sonla sevenlerine veda edeceği öğrenildi.

Ebru Şahin Başka Projelere Bakmaya Başladı Bile

Hercai ile birlikte büyük bir çıkış yapan Ebru Şahin Türkiye’nin en popüler kadın oyuncularından biri haline geldi. Sektörün gözdelerinden biri olan parlayan yıldıza çok fazla teklif geldiği konuşuluyor. Yeni projelerle görüşmeye başlayan Ebru Şahin söylenene göre çok ara vermeden başka bir projede karşımıza çıkacak.

hercai-final

ATV’nin ise yaz sezonuna hazırlandığı öğrenildi. Bir süredir dram gibi ağır türden projeler sunan kanal, bu yaz bir mahalle komedisini izleyiciyle buluşturacak.

Benzer Haberler

Melisa 7 Nisan 2021

Belliydi saten final yapıcagı. Sürekli oyuncuların çıkmasından güzel bir diziydi ama kırkından sonra bozdu ya
Reyhanın ölen çocugundan sonra diğer çocuguna mektup yazmasıda saçmaydı.

Rümeysa 7 Nisan 2021

Hecayi den sonra ATV kanalında kapatsın gelmiş geçmiş en kaliteli dizisiydi

Yorum Yaz