Akgün’ün Bir de Abisi Olduğunu Düşünebiliyor musunuz? Son Yaz 15. Bölüm Fragmanından Yeni Haberler

Aleyna

FOX

7 Nisan 2021

Akgün’ün Bir de Abisi Olduğunu Düşünebiliyor musunuz? Son Yaz 15. Bölüm Fragmanından Yeni Haberler

Fox TV’de yayınlanan Son Yaz dizisinde Yağmur ve Akgün aşkı onca engele rağmen yoluna devam etmeye çalışırken Akgün’ün yeni bir hayat kurma ihtimali her gün sınanmaya devam ediyor. Bakalım 15. Bölümde hem savcıyı hem de Akgün ve Yağmur ikilisini ne gibi sınavlar bekliyor? İşte Son Yaz 15. Bölüm Fragmanı!

Küçük Bir Evlilik Denemesi

akgün yağmur son yaz

Geçtiğimiz hafta Akgün Yağmur’u babasıyla telefonda tanıştırdıktan sonra ona evlenme teklif etmiş Yağmur da bu teklifi kabul etmişti. Ancak Halil Sadi’nin adamları tarafından dinlenen Akgün bu görüşme ile babasını büyük bir tehlikeye attığından habersizdir. Babası ile bu durumu açıkça konuşup Yağmur’u Savcı Selim’den istemesini söyler. O esnada Akgün’ün babasının yanına geldiğini öğrenen Selim derhal Selçuk Taşkın’ın gizlendiği eve gelir ve tam o anda çatışma çıkar. Çatışmanın ortasında yaşanan istemeye rağmen Akgün Selim’den istediği cevabı alamaz.

Yağmur’a Anne Nasihati

yağmur canan son yaz

Bu esnada Yağmur da annesine durumu anlatmak zorunda kalmış ve Akgün’le evleneceğini söylemiştir. Kendi gençlik hatalarının aynısına kızının da düştüğünü gören Canan onunla açıkça konuşur. Fakat Yağmur önce annesini bununla suçlayarak üzse de ona hak verir. Akgün’le konuşup evliliğin erken bir karar olduğunu söyler.

Son Yaz 15. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan Son Yaz 15. Bölüm fragmanında ise okulda Yağmur’u gören Kaan bir sebepten Yağmur’a sarılır. O esnada aynı koridorda selfie çeken okul arkadaşları ile aynı karede görülürler. Ve muhtemelen bunu sosyal medyadan gören Akgün Yağmur’a bu sarılmanın ne anlama geldiğini sorar. Hatta bu açıklamayla yetinmez ve Kaan’ın evine gider. Kaan’ın tahrik edici konuşmalarının ardından ona vurur ve soluğu savcılıkta alırlar. Bu arada Kaan’ın Yağmur için kurduğu cümleleri duyan Savcı Selim de aynı şekilde Kaan’a saldırır.

Bu haftanın en kilit olaylarından birisi ise Akgün’ün bir abisinin olduğunun ortaya çıkmasıdır. Selçuk Taşkın Selim Savcıya açıkça bir abisi olduğunu söyler. Yepyeni gelişmelerin yaşanacağı Son Yaz 15. Bölüm Cuma akşamı FOX TV’de!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz