Sefirin Kızı Dizisinin Sancar’ı Engin Akyürek de Sosyal Medyalı Oldu! Aman Mavi Kızmasın

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Sefirin Kızı Dizisinin Sancar’ı Engin Akyürek de Sosyal Medyalı Oldu! Aman Mavi Kızmasın

Reytinglerde aradığını bulan Sefirin Kızı dizisinin sevilen oyuncusu Engin Akyürek de bugün sosyal medyalı oldu. “Şu dönemde Instagram hesabı olmayan var mıydı?” sorusunu sorabileceğimiz son kişiyi de kaybettik belli ki. Olsun, ne diyelim! Hoş geldin Engin Akyürek!

Ben Geldim Diyerek Sahalara Giriş Yaptı

Bugünlerde Instagram kullanmayan birisini hele ki Instagram kullanmayan bir ünlüyü görmek neredeyse imkansız sanırdık. Ama bugün yaptığı paylaşımla Engin Akyürek bir zamanlar bu konuda marjinal bir tutum sergilediğini göstermiş oldu. Ancak ünlü oyuncu da sonunda modaya uydu ve kendi resmi kişisel Instagram hesabını açtı. Yaptığı ilk paylaşıma “Ben geldim” yorumunu ekleyen sanatçıya çok sayıda hoş geldin yorumları gelmeye başladı bile.

Dizi Kariyeri

Engin akyürek

Dizi kariyerine 2004 yılında yayınlanan Yabancı Damat dizisinin Kadir’i olarak giriş yapan Engin Akyürek ardından Karayılan dizisinde de yardımcı karakter olarak yer aldı. Ancak bundan sonraki tüm dizilerinde başrolü alan ünlü oyuncu Bir Bulut Olsam dizisinin Mustafa Bulut’u olarak karşımıza çıktı. Ardından Beren Saat’le birlikte başrolleri paylaştığı Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi ise oyuncunun kariyerindeki en iyi yükseliş dönemi oldu. Bunun ardından Kara Para Aşk ve Ölene Kadar dizilerinde de başrollerde gördüğümüz Engin Akyürek son dönemde Sefirin Kızı dizisinde oynuyor.

Tuba Büyüküstün’le Yeniden

tuba büyüküstün

Neslihan Atagül’ün rahatsızlığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılışının ardından ünlü sanatçının yerini kimin dolduracağı büyük merak konusu olmuştu. Ancak Tuba Büyüküstün’le birlikte dizi yaşadığı oyuncu kaybını herhangi bir sıkıntı olmadan atlatabildi. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek daha önce birlikte Kara Para Aşk dizisinin başrollerinde oynamışlardı. Yolları Sefirin Kızı ile yeniden kesişen ikili yıllardan sonra yeniden bir araya gelmiş oldular. Dizi reytingleri de Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in dizi için oldukça iyi bir ikili olduğunu ispatlar nitelikte diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz