Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Hamilelik Sürecini Böyle Anlattı: “Test olmasa 5. ayda anlardım…”

Aleyna

Haberler

19 Şubat 2021

Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Hamilelik Sürecini Böyle Anlattı: “Test olmasa 5. ayda anlardım…”

Ünlü oyuncu Özge Özder, bir hafta önce kızı Eva Luna’ya kavuştu. Hamilelik sürecini sosyal medya ve basınla detaylı olarak paylaşan Özder, iddialı açıklamalar yaptı.

Özge Özder Sinan Güleryüz

Ünlü oyuncu Özge Özder ve müzisyen eşi Sinan Güleryüz, geçen hafta kızları Eva Luna’ya kavuştu. Tüm hamilelik sürecini sosyal medyada detaylı olarak paylaşan Özge Özder, pek çok dergiye de kapak oldu. Ama “Mothers’ Life” dergisi için verdiği röportaj, hamileleri biraz kızdıracak cinsten oldu!

“Test olmasa 5. ayda anlardım”

Özge Özder

Özge Özder, “sorunsuz, huzur dolu ve muhteşem” bir hamilelik geçirdiğini söylüyor. İlk aylarda biraz uyku yapması haricinde hiçbir şey hissetmemiş. Ne midesi bulanmış ne yatmaya, ilaca ya da özel ilgiye ihtiyaç duymuş! “Günümüz testleri olmasa 5. aydan sonra yeni çıkmaya başlayan göbeğimle fark ettiğim bir şey olabilirdi bu hamilelik” diyen oyuncu, fiziken ya da ruhen bir çalkalanma yaşamadığını söylüyor. Aşerme hakkında söyledikleri ise daha da ilginç!

“Aşerme bir hurafe”

Özge Özder

Özge Özder, aşerme konusunda “Normal hayatta da ‘Bugün ne yesek’ diye düşünerek yemiyor muyuz zaten? Onun ötesinde bir şey yaşamadım” diyor. Aşermenin “bir hurafe, hatta erkeklerin canına okuma fırsatı olduğunu düşünecek kadar büyük bir şehir efsanesi” olduğuna inandığını söylüyor. Hamilelik kursları çılgınlığı için de söyleyecekleri var!

“Daha çok endişe yükleniyorsun”

Özge Özder Sinan Güleryüz

Özge Özder, “Doğum yapacağı için nefes terapistinden doulasına kadar koca bir ekip kuran, kurslardan kurslara koşan ve çevresini alarma geçiren insanlar bana komik geliyor” diyor. Bu durumun daha çok endişe yüklediğini düşünüyormuş. Haklı sanki, ne dersiniz?

Özge Özder Sinan Güleryüz

Özge Özder ve Sinan Güleryüz çiftine kızları Eva Luna ile mutlu bir yaşam diliyoruz. Umarız, herkes Özge Özder kadar sorunsuz bir hamilelik geçirir!

Benzer Haberler

Ase 20 Şubat 2021

Özge hanım, keske yaşasaydınızda böyle boş boş atıp tutmasaydınız bizlerde meraklı değiliz aylarca bulantı çekmeye. Hurafe dediğiniz şey bazı annelerin aylarca zorlukla geçirdikleri bir dönem. Özellikle benim bebeğimi kucağıma alana kadar geçmeyen bir süreç.

Ş.K. 20 Şubat 2021

Aş erme derken kadınların canşarınn istedini yeme anlamında demiş bende katılıyorum özge hanıma nazlı kadınların kocalara çektirmekden başka bişey değil

hafize kocaer 20 Şubat 2021

söylediklerinin tamamına katılıyorum bende iki çocugumdada sorunsuz hamilelik yasadım ama herkes biz gibi degil her vucut her beden aynı degil

Yorum Yaz