Ezgi Mola’yı Tutabilene Aşk Olsun! Hayran Olduğu Jason Statham’a Bu Kez “Mutlu Ol Yeter” Şarkısıyla Seslendi

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Ezgi Mola’yı Tutabilene Aşk Olsun! Hayran Olduğu Jason Statham’a Bu Kez “Mutlu Ol Yeter” Şarkısıyla Seslendi

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, hayranı olduğu Jason Statham’ın Antalya gezisine sessiz kalamadı. Statham’a “Mutlu Ol Yeter” şarkısıyla seslenen oyuncu yine çok güldürdü.

Ezgi Mola

Başarılı oyuncu Ezgi Mola, bu sezonun en beğenilen dizilerinden “Masumlar Apartmanı”nda Safiye karakterini oynuyor. Her hafta sergilediği olağanüstü oyunculuk performansı sayesinde de izleyicilerin gönlünde taht kuruyor.

Ezgi Mola

Sosyal medyadaki samimiyeti ve mizahi yönünün kuvvetli olması da eklenince, Ezgi Mola ülkenin en popüler simalarından biri haline geliyor. Buna rağmen ünlü oyuncu hala “bizden biri.” Ünlü kibrine sahip olmak bir yana, kendisi bir ünlü aşığı!

“Ben ünlü aşığıyımdır”

Ezgi Mola, her fırsatta ünlülerle tanışmaktan ve çalışmaktan duyduğu mutluluğu anlatıyor. Sanki kendisi ünlü biri değilmiş gibi! Önce Instagram hesabı sonra da YouTube programı olarak başladığı “Tanınmış Kişileri Seviyorum” da bunun en güzel örneği! Kendisine “ünlü aşığı” diyen Ezgi Mola’nın en güzel ünlü anısı da Sezen Aksu’yla yaşadığı market anısı olsa gerek.

Ancak Ezgi Mola uzun bir süredir “yerel” ünlüleri bırakıp gözünü globale dikmiş durumda!

Jason Statham Hastası

Ezgi Mola Jason Statham

Ezgi Mola, uzun süredir dünyaca ünlü oyuncu Jason Statham’a olan hayranlığını dile getiriyor. Üstelik Instagram’da onun fotoğraflarının altına yorum yazarak. Muhtemelen bu ilan-ı aşklar Türkçe dile getirildiği için Jason Statham’dan bir türlü cevap gelmiyor!

Ezgi Mola Jason Statham Instagram

Ezgi Mola, konu Jason Statham olunca hep şarkılara başvuruyor!

Ezgi Mola Jason Statham ınstagram yorumu

Genellikle aksiyon filmlerinde oynayan Jason Statham, Ezgi Mola’yı çok endişelendiriyor belli ki!

Ezgi Mola Jason Statham Instagram yorumu

Ünlü oyuncu, Jason Statham’ı poz verirken bile üzgün görmeye tahammül edemiyor belli ki! Buna benzer daha pek çok yorum yapan Ezgi Mola, Jason Statham yeni filmi için Türkiye’ye gelince anında gündemin baş köşesine kuruldu.

Yine Şarkılara Sarıldı

Ezgi Mola, Jason Statham’ın Türkiye’ye geleceği duyulduğu zaman, “Haberim var, görüşeceğiz” diyerek esprili videolar paylaştı. Ama İstanbul’a kadar gelen Jason Statham’la görüşemeyince kendisini arabeske vurdu!

Film çekimlerinden fırsat bulan Jason Statham, Antalya’da bir tur attı ve çektiği fotoğrafları Instagram’dan paylaştı. Tahmin edin, bu pozlara kim dadandı?

Evet, Ezgi Mola! Ünlü oyuncu, yine kendini arabeske başvurup Jason Statham’a “Mutlu Ol Yeter” şarkısıyla seslendi. Bu yorumu 12 binin üzerine beğeni aldı!

Jason Statham Ezgi Mola Instagram yorumu

Artık bu ikiliyi buluşturmanın zamanı gelmedi mi, ne dersiniz?

Benzer Haberler

Emir 20 Mart 2021

İlk yorum 🙂

Yorum Yaz