Yamaç’tan Amca’ya ve Yanındakilere Rest: Kaldırın Lan Başınızı! Çukur 121. Bölüm Ön İzleme Yayında

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Yamaç’tan Amca’ya ve Yanındakilere Rest: Kaldırın Lan Başınızı! Çukur 121. Bölüm Ön İzleme Yayında

Amca’nın gelmesi ile beraber başka bir yer haline gelen Çukur geçtiğimiz hafta isyana başlamıştı. Ancak Yamaç bu isyanda kimlerle yürüyüp kimlerle yürüyemeyeceğini bulmaya çalışıyor. Ekibi genişleyecek mi, Efsun’un durumu ne olacak? Hepsi yeni bölümde!

Çukur İsyanda!

Yamaç uzun süredir ortalarda olmadığı için Çukur artık bambaşka bir Çukur olmuştur. Ama o güzel ve refah görüntünün altında yatanın uyuşturucu ve Amca’nın pis işleri olduğunu çözen Yamaç safını netleştirir. Ve yanındakilerle beraber Amca’ya isyan başlatır. Hatta abisi Cumali, Medet, Metin ve Aliço ile birlik olarak Amca’ya mükemmel bir tuzak hazırlar. Kurdukları tuzağı başarıyla gerçekleştiren ekip ardından Vartolu’nun oğlunun düğününe giderler.

Düğünde Bozulan Amca

Düğünde Yamaç herkesin beklediğinin aksine kimseye kötü davranmaz. Masasına gelmeye cesaret edenleri de kucaklayarak karşılar. Hatta Cumali, Yamaç ve Vartolu’nun halaya kalkmasının ardından ekipteki babasının boşluğunu dolduran Akın tüm aileye duygusal anlar yaşatır. Ancak bu birleşmeden Amca hiç memnun olmaz. Bölümün sonunda ise Amca tırlarının patladığını ve beklediği önemli işlerin bozulduğunu öğrenince Yamaç ve Cumali aynı anda Amca’ya bakarak kadeh kaldırır. Tüm olanların arkasında Yamaç’ın olduğunu öğrenen Amca bu bölümde fazlasıyla intikam peşinde olacak diyebiliriz.

Yeni Bölüm Ön İzleme

Sevilen dizi Çukur’un yayınlanan yeni bölüm ön izlemesinde Amca Akın’ı masaya gönderir. Ama bu vesileyle Yamaç yanına gelenlere bir samimiyet testi yapar. Yamaç’a karşı başlarını öne eğdiklerinde ise Yamaç sert bir şekilde masaya vurarak başlarını kaldırmalarını söyler. “Seçiminizin arkasında durun ya da kabul edin amca bizim elimizi kolumuzu bağladı, istesek de geri dönemeyiz deyin” diyerek onların da saflarını net bir şekilde belirlemelerini ister.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz