Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Kavga Ettiği Söyleniyordu! Kerem Bürsin Her Zamanki Cevabını Verdi: “Bullshit!”

Aleyna

Haberler

5 Şubat 2021

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in Kavga Ettiği Söyleniyordu! Kerem Bürsin Her Zamanki Cevabını Verdi: “Bullshit!”

“Sen Çal Kapımı” dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in sette kavga ettiği iddia edilmişti. Kerem Bürsin ise bu iddialara her zamanki yanıtını verdi!

Sen Çal Kapımı afiş

FOX’un sevilen dizisi “Sen Çal Kapımı”nın başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in arasından su sızmıyor. Dizide ikilinin arasındaki kimya tavan yapınca bir anda sosyal medyanın en popüler çiftine dönüştüler. Set dışında da çok yakın oldukları görülen ikilinin birbirlerinin ailelerini de tanıdığı ortaya çıktı. Hal böyle olunca, attıkları her adım ikilinin gerçek hayatta da birbirine aşık olduğu yönünde yorumlandı. Son olarak Hande Erçel’in Kerem Bürsin’in diğer setini ziyaret etmesi bu iddiaları güçlendirdi.

Ama bu sabah herkesi çok şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Söylenenlere göre Hande Erçel ve Kerem Bürsin sette birbirine girdi!

Sete Ara Verildi

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre yediği içtiği ayrı gitmeyen bu ikili büyük bir kavga etmiş. Bu yüzden yapım şirketi çekimlere ara vermek zorunda kalmış! Ara vermenin gerekçesi olarak da Hande Erçel’in boyun rahatsızlığı gösterilmiş.

Hande Erçel

Malum, Hande Erçel bir süre önce boynunu incitmişti ve boyunlukla geziyordu. Ünlü oyuncu ağrıları arttığı için çekimlerden birkaç gün izin istemiş. Bu arada da iki başrol oyuncusunun arasındaki sorunların çözülmesi bekleniyormuş.

Hande Erçel

Bu iddiada bazı tutarsızlıklar göze çarpıyor. Setten sağlığına kavuşmak için izin isteyen Hande Erçel’in gerekçesine eklenen kavga hikayesi biraz eğreti duruyor. Kerem Bürsin de böyle düşünmüş olacak ki, hemen cevabı yapıştırdı!

“Bullshit News”

Kerem Bürsin Hande Erçel

Kerem Bürsin ve Hande Erçel, bu iddialara hiçbir yanıt vermedi. Ama bir hayranları “Bu doğru mu?” diye sorunca Kerem Bürsin’den alışkın olduğumuz bir yanıt geldi!

Basına Karşı Hep Böyle!

Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya

Kerem Bürsin, daha önce de bir “bullshit news” vakası yaşamıştı. Serenay Sarıkaya’yla beraber olduğu dönemde Kerem Bürsin’in sevgilisine evlenme teklifi ettiği ama “evlilik sözleşmesi” krizi yaşandığı iddia edilmişti. Kerem Bürsin o zaman da haberlerin altına “Bullshit” (Saçmalık) yazarak kızgınlığını dile getirmişti.

Kerem Bürsin yorum

Hatta hızını alamayıp başka magazin sayfalarına da yorum yazmıştı!

Kerem Bürsin yorum

Umarız, Kerem Bürsin bundan böyle kendisini çok kızdıran “bullshit” haberlere maruz kalmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz