İltifatları da Kendisi Kadar İlginç! Onur Ünlü’den Sevgilisi Hazar Ergüçlü’ye: “Dünyanın en güzel uzaylısı…”

Aleyna

Haberler

5 Şubat 2021

İltifatları da Kendisi Kadar İlginç! Onur Ünlü’den Sevgilisi Hazar Ergüçlü’ye: “Dünyanın en güzel uzaylısı…”

Ünlüler dünyasının eleştiri oklarından bir türlü kurtulamayan çifti Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü, bu kez Onur Ünlü’nün ilginç iltifatlarıyla gündeme geldi.

Hazar Ergüçlü Onur Ünlü

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, uzun süredir hayatımızda olmasına rağmen onu kimseyle beraber görmemiştik. Ta ki 2018 yılına kadar! Ünlü yönetmen Onur Ünlü’yle aşk yaşamaya başlayan Hazar Ergüçlü çok mutlu görünüyordu. Ama çoğu insan bu ilişkiden pek mutlu olmadı. Çünkü Onur Ünlü, Hazar Ergüçlü’den 19 yaş büyüktü.

Onur Ünlü Hazar Ergüçlü

Malum, Türkiye’de bir çiftin arasındaki yaş farkı kadar eleştirilen çok az şey var. O çiftin gayet mutlu olması kimsenin umurunda olmuyor! Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü de 3 yıldır bu eleştirilerden payını fazlasıyla alıyor. Ama hiç umursamadan aşklarına tam gaz devam ediyorlar. Hatta Hazar Ergüçlü o kadar mutlu ki, röportajlarda sık sık “Onur benim süper kahramanım” şeklinde açıklamalar yapıyor. Bu kez gündeme gelen iltifat ise Onur Ünlü’den!

Kendisi Kadar Garip!

Onur Ünlü Serkan Keskin Ali Atay

Onur Ünlü, absürt bir anlatım diline sahip olduğu için ilk filmleri pek iş yapmamış bir yönetmen. Ama Türk televizyon tarihinin en iyi dizilerinden biri olarak görülen “Leyla ile Mecnun” sonrası kendisini kabul ettirmeyi başardı! Artık herkes onun çekeceği yeni yapımları dört gözle bekler hale geldi. Bir yandan şiirler de yazan Onur Ünlü, ne yapsa her zaman en ilginç ve absürt olanın peşinden gidiyor.

Onur Ünlü Hazar Ergüçlü

Belli ki, sevgilisine karşı da biraz böyle davranıyor. Onur Ünlü’nün Hazar Ergüçlü’nün fotoğraflarını paylaşarak yazdıkları pek alışık olmadığımız iltifatlar. Ama ilginç olduğu kadar da güzel!

Hazar Ergüçlü

Sırada daha güzel bir iltifat var. Ama seçilen fotoğrafta Hazar Ergüçlü’yü değil pikselleri görüyoruz!

Hazar Ergüçlü

Tüm eleştirilere kendilerini kapatarak aşklarını yaşayan çiftin mutluluğu ve birbirlerine olan hayranlığı giderek artıyor gibi görünüyor. Umarız, bu mutlulukları hiç bozulmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz