Tarkan’dan Yeni Albüm Müjdesi! Megastar’ın 2021 Yılında Çıkaracağı Albüm Neredeyse Hazır

Aleyna

Haberler

5 Şubat 2021

Tarkan’dan Yeni Albüm Müjdesi! Megastar’ın 2021 Yılında Çıkaracağı Albüm Neredeyse Hazır

Gazeteci Bilal Özcan’ın haberine göre; Megastar Tarkan, 2021 yılında çıkarmayı planladığı albümün çalışmalarında sona yaklaştı.

Megastar’dan Yeni Albüm

Uzun bir süredir albüm çıkarmayan Tarkan’dan hayranlarına müjde geldi. Almanya Daisburg’da ailesiyle birlikte yaşayan Megastar Tarkan, yeni bir pop albümü için çalışmalarını sürdürüyordu. Projede sona yaklaşan Megastar, yeni albümünü 2021 yılı içerisinde sevenleri ile buluşturmayı planlıyor.

Evinde Stüdyo Kurdu

blank

Almanya’da yaşamını sürdüren Tarkan, evinin bir bölümüne stüdyo kurmuş ve albüm çalışmalarına kendi stüdyosunda hız kesmeden devam etmiş. Megastar, uzun bir sürenin ardından albüm çalışmalarını sonlandırmak için İstanbul’a dönecek. Ünlü besteci Ozan Çolakoğlu ile bir araya gelecek olan Tarkan’ın yeni albümü ise şimdiden hayranlarını heyecanlandırdı.

Pop Albümü Geliyor

blank

Son olarak 2017 yılında çıkardığı albümle sevenlerinin karşısına çıkan Tarkan, hayranlarından uzak kalmaya daha fazla dayanamadı. Megastar’ın yeni çıkaracağı albüm ise yine bir pop albümü olacak. Bir süredir, sessiz bir şekilde albüm çalışmalarını sürdüren Tarkan, “Ahde Vefa 2” ve farklı bir pop albümü için çalışmalarında sona yaklaştı. Megastar’ın yeni albümünün çıkış tarihi ise henüz kesinleşmiş değil.

Hayranlarını Heyecanlandırdı

blank

Bir süredir, sosyal medyada farklı konularla gündeme gelen Megastar’ın bu müjdeli albümü herkesi sevindirdi. Dünyaca ünlü şarkıcı son olarak 2016 yılında “Ahde Vefa” ismini verdiği albümü ile büyük bir başarı yakalamıştı. Albüm, Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Proje” ödülüne layık görülmüştü. 2017 yılına gelindiğinde ise Tarkan bir albüm daha çıkardı. “10” ismini verdiği albümü Tarkan’ın onuncu stüdyo albümü olmuştu.

Heyecanlı Bekleyiş

Megastar’ın yeni albüm haberinin duyulması hayranları tarafından heyecanlı bekleyişe neden oldu. Albümde yer alan şarkılar da şimdiden merak konusu oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz