Mustafa Aksakallı’dan Ezgi Mola’ya Erken Doğum Günü Sürprizi “İyi ki Doğdun Sevgilim!”

Aleyna

Haberler

28 Mart 2021

Mustafa Aksakallı’dan Ezgi Mola’ya Erken Doğum Günü Sürprizi “İyi ki Doğdun Sevgilim!”

Yarın Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın doğum günü! 37. yaşını kutlayacak olan güzel oyuncunun doğum günü kutlamaları şimdiden başladı. Tabii Ezgi Mola’nın doğum gününü kutlayan ilk isim ise aynı evde yaşadığı sevgilisi Mustafa Aksakallı oldu. Birbirleriyle çok iyi anlaşan iki aşık, aynı evin içinde bazen eğleniyor bazen de birbirlerini ifşa ediyorlar!

Ezgi Mola

Ezgi Mola’nın Influencer Yönü!

TRT’nin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı ile yıldızını parlatan Ezgi Mola, son dönemde en çok konuşulan ve magazin dünyasının yakından takip ettiği isimlerin başında geliyor. Masumlar Apartmanı dizisinden önce de çok sevilen güzel oyuncu; özellikle de sosyal medyada paylaştığı eğlenceli storylerle ve Youtube kanalında “Tanınmış Kişileri Seviyorum” ismini verdiği konseptiyle büyük bir ilgiliyle takip ediliyordu.

Ezgi Mola ve Enis Arıkan

Hatta Ezgi Mola’nın Enis Arıkan’la dostluğu pek çok kişinin kalbini eritmeye yetiyor. Her daim birbirlerinin yanında olan iki yakın arkadaş; Instagram’dan da eğlenceli görüntülerini paylaşmayı ihmal etmiyor. Özellikle de Ezgi Mola’nın eğlenceli, neşeli, pozitif tavırlarını çok seviyoruz! Hangimiz güzel oyuncuyla yakın arkadaş olmak istemezdik ki? Ancak Ezgi Mola’nın herkesi illallah ettiren bir özelliği var, biraz fazla titiz!

Ezgi Mola

Mustafa Aksakallı’dan Ezgi Mola’ya Doğum Günü Kutlaması!

Tamam kabul ediyorum, Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye karakteri kadar takıntılı olmasa da; hem Ezgi Mola’nın hem de yakın çevresinin Instagram storylerinde güzel oyuncunun ne kadar titiz olduğuna şahitlik ediyoruz. Hatta son olarak Melikşah Altuntaş’un evine giden Ezgi Mola soluğu mutfakta almış ve yakın arkadaşına bulaşık makinesi dersi vermişti!

Tabii Ezgi Mola’yı ifşa eden tek kişi Melikşah Altuntaş değil; güzel oyuncunun sevgilisi Mustafa Aksakallı da sık sık Ezgi Mola’yı ifşa ediyor! Bugün ise Mustafa Aksakallı’dan ifşa değil doğum günü kutlaması gördük. Ezgi Mola için doğum günü pastası yaptıran Mustafa Aksakallı; güzel oyuncunun doğum gününü bir gün önceden kutladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz