Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde Son Çırpınışlar Devam Ediyor: Artık Üye Olmadan Dizi İzleyebiliyoruz!

Aleyna

Haberler

28 Mart 2021

Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde Son Çırpınışlar Devam Ediyor: Artık Üye Olmadan Dizi İzleyebiliyoruz!

Acun Ilıcalı’nın yeni yılla beraber 1 Ocak’ta izleyicilerin beğenisine sunduğu Exxen için değişik PR ve tanıtım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Büyük umutlarla ve 900 milyon TL harcanarak dijital platformlara giriş yapan Acun Ilıcalı; Exxen’den umduğunu bulamadı ve bulamamaya da devam ediyor.

acun Ilıcalı Exxen

3 Ayda Toplam 10 Milyon İzlenme!

İlk yayınlandığı günden itibaren teknik sıkıntılarla boğuşan Exxen, gün geçtikçe teknik sıkıntıları bir nebze olsa çözmeyi başarsa da; içerik konusunda sınıfta kaldı! Şu ana kadar 750-800 bin aboneye sahip olan Exxen’in içerikleri 3 ayda toplam 10 milyon izlenme aldı. Hatta bu 10 milyonun 7 milyonu, Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” isimli programından geldi.

Exxen Konuşanlar

Birçok ünlü Youtuberla anlaşan Acun Ilıcalı’nın sadece Hasan Can Kaya’dan verim alabilmesi herkesi şaşırttı! Zeynep Bastık, Mesutcan Tomay, Ali Biçim, Chaby Han, Katarsis gibi Youtube’un sevilen ve milyonlarca tık alan isimlerinin Exxen’de neredeyse hiç izlenmemesi başta Acun Ilıcalı olmak üzere herkesi oldukça şaşırttı! Aslında bu hayal kırıklığı beklenen bir durumdu. Sonuçta Youtube izleyicisi yıllardır bu içerikleri ücretsiz izlerken; bir anda hem reklamlı hem de ücretli bir şekilde izlemeye devam etmesini ummak pek de akıl karı değil!

Acun Ilıcalı Exxen

Exxen’den Garip Stratejiler!

Ancak Acun Ilıcalı, Exxen’den vazgeçecek gibi durmuyor! Yeni dizi ve yarışma projeleri için kolları sıvayan Acun Ilıcalı; son olarak O Ses Türkiye Rap programıyla izleyicilerin karşısına çıktı. Bu program Exxen’de ne kadar seyredildi bilmiyoruz ama Acun Ilıcalı’nın son hamlesini duyunca; Exxen için işlerin pek de yolunda olmadığını anlıyoruz. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından Exxen dizilerinin ilk bölümlerini üye olmadan izleyebileceğimizi açıkladı!

Acun Ilıcalı Exxen

Daha önce de bütün dizilerin ilk bölümlerini TV8 ekranlarında yayınlandığını biliyoruz. Şimdi de Exxen’e daha fazla abone çekebilmek için dizilerin ilk bölümlerini abone olmayan kişilere açan Acun Ilıcalı; bakalım istediği sonucu elde edebilecek mi? Yoksa her şey daha kötüye mi gidecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz