Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın Sapık Paniği, Ece Erken Evleniyor, Caner Cindoruk Bir Dönem Mendil Satmış!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

28 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın Sapık Paniği, Ece Erken Evleniyor, Caner Cindoruk Bir Dönem Mendil Satmış!

Dedikodu kazanını Pazar günü de fokurdatmaya hazır olun! Bakalım bugün ünlüler camiasında kimler neler yapmış? Hazırsanız 28 Mart Pazar gününün magazin turuna başlayalım.

1. Şevval Şahin’in Sevgilisi Marcus’tan Şok Açıklamalar!

Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral

Ünlü manken Şevval Şahin ve sevgilisi Yiğit Marcus Aral uzun zamandır tatillerine devam ediyordu. Fakat Şevval Şahin’in Türkiye’yi özlemesi üzerine ülkeye dönen çiftimiz, aylık kirası 120 bin TL olan bir yalı dairesi kiraladı! Gazetecilere yakalanan Yiğit Marcus Aral’a lüks hayatı sorulunca verdiği cevap herkesi şaşırttı; “Genellikle emlak ve kripto para yatırımları yapıyorum. Sanıldığı gibi gösterişli değil, normal bir hayatımız var.” Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın Habercileri Sapık Sandı!

Demet Akalın

Demet Akalın, peşindeki gazetecileri “sapık” sanınca ortalık karıştı! Güzel şarkıcı Etiler’de bir pastaneye girerken kameralara yakalandı. Pastanedeki görevlilere “polisleri arayın!” diyen Demet Akalın, peşindekilerin gazeteci olduğunu öğrenince derin bir nefes aldı ve “Beni takip eden siz miydiniz? Korktum, polisi arayacaktım” dedi. İlahi Demet!

3. Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Evleniyor!

Ece Erken, ayrıldığını söylediği Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evleniyor! Bugün Instagram hesabından Şafak Bey ile bir fotoğrafını paylaşan Ece Erken; sevgilisiyle barıştıklarını cümle aleme haykırdı. Ancak Seren Serengil’den de Ece Erken’e yorum gecikmedi. Güzel yorumcunun evleneceğini iddia eden Seren Serengil Ece Erken’e; “Evlilik tarihini açıklayın bari. Yoksa ben Pazartesi günü açıklayacağım!” dedi! E hayırlı olsun o zaman, belki de Seren Serengil ve Ece Erken çifte düğün yapar belli mi olur? Bu arada detaylar için:

4. Hadise’nin Başı Clubhouse ile Derde Girdi!

hadise fotoğrafı

Güzel şarkıcı Hadise’nin Clubhouse ile başı derde girdi. Geçtiğimiz gece bir kullanıcının Hadise’nin adına bir hesap açtığı ve güzel şarkıcının adına sohbetlere katıldığı hatta şarkı söylediği ortaya çıktı! Bu habere oldukça sinirlenen Hadise, Instagram hesabından bir açıklama yaptı; “Dün akşam hiçbir şekilde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse’da benim adımla açılmış bir hesap; benim sesimi taklit ederek benmiş gibi insanlarla konuşmuş, sohbet etmiş hatta şarkı bile söylemiş. Pazartesi günü konu ile ilgili hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.” Bu arada detaylar için:

5. Murat Cemcir’e Bir Kötü Haber Daha!

blank

Ünlü oyuncu Murat Cemcir’in annesine geçtiğimiz aylar kanser teşhisi konulmuştu. Murat Cemcir bu haberi aldıktan sonra memleketi Tokat-İstanbul arasında mekik dokumaya başlamış ve işi olmadıkça İstanbul’a gelmemeye başlamıştı. Ünlü oyuncunun annesinin durumu iyiye giderken; bir kötü haber daha geldi! Murat Cemcir’in kız kardeşinin akciğer kanserine yakalandığı ve kemoterapiye başladığı haberini aldık. Cemcir ailesine acil şifalar diliyoruz, çok geçmiş olsun!

6. Caner Cindoruk Küçükken Mendil Satıyormuş!

Caner Cindoruk

Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk, küçükken mendil satıyormuş! Behzat Uygur’dan yıllar sonra Caner Cindoruk itirafı geldi; “Bir Adana turnesindeydik. Babam mendil ya da şeker satan kısa pantolonlu bir çocuğu oyuna davet etti. Tiyatroya götürdü. O çocuk şimdi çok beğenilen bir oyuncu, Caner Cindoruk.”

7. Ebru Şahin’den Kıskandıran Pazar Keyfi!

Ebru Şahin ve eşi Uğur Akkuş tatillere doyamadı! Çiftimiz uzun zamandır tatil yapmaya devam ediyor. Ancak bugün Ebru Şahin’in paylaştığı “Pazar keyfi” videosu sosyal medyayı salladı! Allah herkese böyle “Pazar keyfi” nasip etsin. Biz bu hayatı izlemeye geldik demiş miydim?…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz