Şükran Ovalı’nın Makyajlı Hali Görenleri Şaşkına Çevirdi! Ovalı’nın Son Fotoğrafını Görenler Kendisini Bircan Bali’ye Benzetti

Aleyna

Haberler

3 Şubat 2021

Şükran Ovalı’nın Makyajlı Hali Görenleri Şaşkına Çevirdi! Ovalı’nın Son Fotoğrafını Görenler Kendisini Bircan Bali’ye Benzetti

Futbolcu Caner Erkin ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Şükran Ovalı, uzun bir süredir ekranlarda yer almıyordu. Ovalı’nın son hali ise görenleri şaşırttı.

Makyajlı Şükran

Bir süredir ekranlarda boy göstermeyen başarılı oyuncu Şükran Ovalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla herkesin dikkatini topladı. Ovalı’nın paylaştığı fotoğrafta makyaj sanatçısı Hüseyin Kaygusuz’un yapmış olduğu makyaj, ünlü oyuncunun takipçileri tarafından farklı eleştirilere konu oldu. Abartılı makyajı nedeniyle Şükran Ovalı, pek çok ünlü isme benzetildi.

Seren Serengil Mi, Bircan Bali Mi?

Şükran Ovalı’nın yaptığı paylaşıma çok kısa sürede yorum yağdı. Ovalı’nın fotoğrafını beğenenler de oldu, eleştirenler de. Bazı takipçileri ünlü oyuncuyu Bircan Bali’nin ikizi olarak görürken, bazıları da “Söylemeseler Seren Serengil sanırdım.” şeklinde yorumlarla Ovalı’yı Seren Serengil’e benzetti.

“Kim”sin Sen Şükran?

blank

Diğer yandan, son fotoğrafı ile şaşkınlık yaratan Ovalı, dünyaca ünlü magazin yıldızı Kim Kardashian’a benzetildi. Güzelliği ile sık sık gündeme gelen Şükran Ovalı, ilk defa abartılı makyajla sevenlerinin karşısına çıktı. Bu hali takipçilerini ters köşe yapmış olacak ki, kendisini Kardashian’a dahi benzetenler oldu.

Yeni Bir Proje Mi Geliyor?

blank

Caner Erkin’le evlenen Şükran Ovalı, birkaç yıl önce doğum yapmış ve Mihran Ela adını verdiği bir kız çocuğu dünyaya getirmişti. Bu süreçte hiçbir projede yer almayan başarılı oyuncu, geçtiğimiz yıl Star TV’de yayınlanan “Menajerimi Ara” dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı. Ovalı’nın “Yeni oyun… Yakında.” notuyla paylaşım yapması da sevenlerini heyecanlandırdı. Ovalı’nın nasıl bir projede yer alacağı ise merak konusu.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz