İbrahim Tatlıses Başına Gelecekleri Önceden Tahmin Etmiş! İbo Show’un Eski Bölümleri Ortaya Çıkardı

Aleyna

Haberler

28 Ocak 2021

İbrahim Tatlıses Başına Gelecekleri Önceden Tahmin Etmiş! İbo Show’un Eski Bölümleri Ortaya Çıkardı

Mehmet Ali Erbil ile birlikte yıllar önce Omurilik Felçlileri Derneği’ne gönül veren İbrahim Tatlıses; “Aklınızda bulunsun, bir gün ben de aynı duruma düşebilirim.” diyerek başına gelecekleri adeta tahmin etmiş.

İbo Show ile Yine Ekran Başında

9 yıl aradan sonra İbo Show programı ile ekranlara dönen İbrahim Tatlıses başarısından hiçbir şey kaybetmemiş. Yıllar önce yayımlandığı dönemde de büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Tatlıses, yine birçok kişiyi ekranların başına kilitlemeyi başardı. 14 Kasım 2020’de yayın hayatına dönen İbo Show, her hafta birbirinden ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor.

Yakın Dostu Mehmet Ali Erbil’i Yıllar Sonra Konuk Etti

blank

Uzun bir süredir ortalıkta gözükmeyen ve ciddi sağlık sorunları yaşayan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde Tatlıses’in programına katıldı. Yıllar sonra ekranlarda bir araya gelen iki yakın dost, izleyenleri hem güldürdü hem duygulandırdı. Daha önce de birçok filmde rol alan Tatlıses ve Erbil’in, hem filmlerinden hem de katıldıkları programlardan videolar sunması üzerine ikili arasında nostalji rüzgarı yaşandı.

Yıllar Önce Omurilik Felçlileri Derneği’ne Gönül Vermiş

blank

Seneler önce İbo Show’a katılan Mehmet Ali Erbil, Tatlıses ile birlikte Omurilik Felçlileri Derneği’ne gönül verdiklerini ve her zaman onların destekçisi olacaklarını açıklamış. Bu açıklamanın ardından Tatlıses sözü alarak, orada bulunanların ne kadar zor günler geçirdiğini ve yüzlerindeki acıyı gördüklerini dile getirmiş. Ardından, ” Hiç zannetmeyin ki bana bir şey olmaz. Aklınızda bulunsun, bir gün ben de aynı duruma düşebilirim.” diyerek başına gelecekleri tahmin etmiş.

İbo Show Çıkışında Vuruldu

blank

İbrahim Tatlıses, İbo Show programının çıkışında Maslak’ta silahlı saldırıya uğramış ve kurşun başına isabet etmişti. Olayın ardından acilen hastaneye kaldırılan Tatlıses, bir süre hayati tehlike yaşamıştı. İki hafta boyunca yoğun bakımda kalan Tatlıses’in başarılı geçen günleri bu olayın ardından tepetaklak olmuş ve ünlü şarkıcı çok zor günler geçirmişti. Olaydan yıllar önce, Omurilik Felçlileri Derneği’ne destek vermesi ve yaptığı açıklama başına gelecekleri biliyormuş dedirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz