Sefirin Kızı Dizisiyle Ekranlara Dönen Tuba Büyüküstün’ün Instagram Hesabı Coştu: 200 Bin Takipçi Kazandı!

Aleyna

Haberler

28 Ocak 2021

Sefirin Kızı Dizisiyle Ekranlara Dönen Tuba Büyüküstün’ün Instagram Hesabı Coştu: 200 Bin Takipçi Kazandı!

Yıllar sonra dizilere ve televizyona tekrardan “merhaba” diyen Tuba Büyüküstün’ü anladığımız kadarıyla seyirciler de çok özlemiş. Son olarak 2016 yılında Cesur ve Güzel dizisinde Sühan Korludağ karakteriyle sevenleriyle buluşan Tuba Büyüküstün, Neslihan Atagül’den boşalan Sefirin Kızı dizisindeki başrol ile oyunculuğa geri döndü!

Tuba Büyüküstün

Geçtiğimiz hafta boyunca, Sefirin Kızı dizisine transfer olan Tuba Büyüküstün magazin gündeminden bir an bile düşmedi. Her Instagram paylaşımıyla adeta olay oldu.

Instagram’da Takipçi Sayısı Artıyor!

Tuba Büyüküstün

Önce, Tuba Büyüküstün’ün Sefirin Kızı dizisine 3 milyon TL ile transfer olduğunu ve bölüm başına 200 bin TL alacağını duyduk. Ardından Sefirin Kızı dizisinin çekimi için Bodrum’a doğru yola çıktığını gördük, set ekibinin arı gibi çalışması sonucunda Tuba Büyüküstün’lü ufak bir ön izleme, dizinin Instagram hesabında paylaşıldı.

Tuba Büyüküstün

Bu paylaşımın ardından ise Tuba Büyüküstün’ün Instagram hesabına takipçi yağdı! Bir süredir gözden uzak bir yaşam süren Tuba Büyüküstün’ün Instagram’da takipçisi ve hayranı çoktu. Ancak Sefirin Kızı dizisinden ufak bir kesitin yayınlanması bile güzel oyuncuya 250 binden fazla takipçi kazandırdı. Kısa sürede takipçi sayısı 5 milyonu aşan Tuba Büyüküstün’ün Sefirin Kızı dizisinde hangi karakteri canlandıracağı merak ediliyordu.

Sefirin Kızı’nın Adı mı Değişiyor?

Tuba Büyüküstün

Neslihan Atagül’den boşalan “Nare” karakterine devam mı edilecek, yoksa diziye yeni bir karakter mi dahil olacak sorusunun cevabı da son buldu. Bildiğiniz gibi dizinin başrollerinden Uraz Kaygılaroğlu’da diziye geçtiğimiz hafta veda etti. İki başrol oyuncusu kaybeden dizinin, artık bambaşka bir yöne evrileceği iddia ediliyor. Hatta söylentilere göre dizinin ismi bile değişebilirmiş!

Tuba Büyüküstün

Bir başka iddiaya göre Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisinde “Mavi” isimli bir karakteri canlandıracak. Mavi karakterinin, Sefirin Kızı dizisine nasıl bir yenilik getireceği ise hâlâ gizemini koruyor! Detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz