İbrahim Tatlıses’in Efsane Programı İbo Show’a Final İddiası! Yapımcıdan İlk Açıklama: “Çekimlere…”

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

İbrahim Tatlıses’in Efsane Programı İbo Show’a Final İddiası! Yapımcıdan İlk Açıklama: “Çekimlere…”

Bir dönemin efsanesi İbo Show, geçmiş yıllarda uzuuun senelerce bütün Türkiye’nin takip ettiği bir programdı. Hatta yeni albüm çıkartan bütün sanatçılar soluğu İbo Show’da alıyordu. İbrahim Tatlıses’in sunduğu İbo Show’a katılmamış ünlü bulmak neredeyse imkansızdır sanırım! 90’ların ve 2000’lerin başında ünlü olan kim varsa mutlaka en az bir kez İbrahim Tatlıses’in konuğu olmuştur.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in Vurulması!

Tabii o dönemler İbrahim Tatlıses’in kariyerinde zirveyi yaşadığı zamanlar. Asena ile olaylı aşkı, evlilikleri, çocukları, çıkarttığı şarkılar, yapım şirketi, otelleri… İbrahim Tatlıses magazin gündeminden bir an bile eksik olmuyordu. Özellikle de ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe ile o meşhur kavgasını kim unutabilir ki? Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses’in canlı yayında ettiği kavga Türk televizyon tarihine altın harflerle yazıldı!

İbrahim Tatlıses

Ancak İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses’in İbo Show’lu efsane dönemi bundan tam 10 yıl önce 2011 yılında sona erdi! Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, İbo Show çekiminin ardından evine dönmek için stüdyodan ayrıldığı sırada, İbrahim Tatlıses’in bulunduğu araca silahlı saldırı düzenlendi. Kalaşnikof silahların kullanıldığı saldırı sırasında başından yaralanan İbrahim Tatlıses, mucize eseri hayatta kalmayı başardı!

İbrahim Tatlıses

Uzun yıllar süren tedaviler gören İbrahim Tatlıses, yurt dışına giderek bir süre tedavisine orada devam etti. Tatlıses üzerinde kök hücre gibi birbirinden farklı tedavi yöntemleri denendi. Fakat bu tedaviler, usta sanatçıyı eski sağlığına kavuşturmaya yetmedi. Yine de İbrahim Tatlıses kimseye ihtiyacı olmadan hayatına devam edebiliyor. Hatta geçtiğimiz haftalarda İbo Show’u sunmaya bile yeniden başladı.

İbo Show

İbo Show Hakkında Final İddiası!

İbrahim Tatlıses’in Star TV’de ekrana gelen İbo Show’u her hafta birbirinden ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor. Hem eğlenen hem de eğlendiren ünlü konuklar, izleyenlere seyir zevki yaşatıyor. Fakat İbo Show’un son haftalarda reytingi bekleneni veremeyince, kafalarda “Final mi yapacak?” sorusu yankılandı. Hatta ortaya atılan iddiaya göre İbo Show final kararı almış!

İbo Show

Fakat İbo Show’un yapımcısı Polat Yağcı, bu iddiaları reddederek; “İddialar tamamen yalan. Çekimlere devam ediyoruz!” açıklamasını yaptı. Bu açıklamadan sonra İbo Show’un seyircileri rahat bir nefes aldı.

Benzer Haberler

Zozeyy 11 Mart 2021

Ayy çok şukür yaa ekranda izlenecek adam gibi bişimi var sanki

Yorum Yaz