Çağla Şikel ve Oğlu Kuzey’den Sıcacık Görüntüler! Seni Hep Böyle Öpe Koklaya Sevdim ve Seveceğim Kuzey’im

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Çağla Şikel ve Oğlu Kuzey’den Sıcacık Görüntüler! Seni Hep Böyle Öpe Koklaya Sevdim ve Seveceğim Kuzey’im

İlk olarak 1997 Miss Turkey yarışmasından, ardından da çeşitli TV programları ve dizilerden tanıdığımız Çağla Şikel aynı zamanda Kuzey ve Uzay’ın anneleri. Geçtiğimiz günlerde oğlu Uzay’ın doğum gününü duygusal mesajlarla kutlayan ünlü sanatçı bugün de Kuzey’in bebeklik fotoğraflarını takipçileri ile paylaşarak geçmiş günlere gitti.

Keşke İlk Doğduğun Ana Geri Dönebilsem

Bu esnada her ne kadar takipçilerine “mükemmel anne olmaya çalışmayın, öyle bir kriter yok. Kendiniz olun” demiş olsa da kendisi çocuklarına düşkünlüğü ve çocukları konusunda mükemmeli kovalamasıyla biliniyor. Magazin dünyasının örnek annelerinden birisi olarak tanımlayabileceğimiz Çağla Şikel geçtiğimiz gün oğlu Uzay’ın doğum günü için son derece anlamlı bir mesaj paylaşmıştı. Ünlü sanatçı 9 yaşına giren oğlu Uzay için “Keşke ilk doğduğun ana geri dönebilsem, kucağıma alabilsem, yeniden büyütsem seni… İyi ki senin gibi bir çocuğun annesi oldum” demişti.

Seni Hep Böyle Öpe Koklaya Sevdim ve Seveceğim

Güzel anne bugün de diğer oğlu Kuzey’in bebeklik günlerini hatırlamış olacak ki, Instagram hesabından 11 yaşındaki oğlu Kuzey’in fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa “Ahh bu görüntüler” yazıp ağlayan emoji bırakan ünlü sanatçı “Seni hep böyle öpe koklaya sevdim ve seveceğim Kuzeyim” yazdı.

Bir de Kız Annesi Olacak mı Acaba?

Emre Altuğ ile 2008 yılında başlayan evlilikten dünyaya gelen Uzay ve Kuzey Çağla Şikel’in hayatındaki en büyük hazine elbette. Çağla ve Emre çifti 2015 yılında ayrılmış olsa da dostluklarını sürdürmeye ve çocukları ile ilgili paylaşımlarını sürdürmeye devam ediyorlar. Uzay ve Kuzey hafta sonlarında babaları Emre Altuğ’da kalırken diğer günlerde anneleri ile birlikte kalıyorlar.

Daha önce “yumurtalıklarımı dondurdum” şeklinde bir açıklama yapan Çağla Şikel verdiği bir röportajda oğullarını çok sevdiğini fakat içinde bir yerlerde hala bir kız çocuk isteğinin olduğunu söylemişti. Ancak ünlü sanatçının bunun için yapacağı evliliğe dair oldukça yüksek kriterleri olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz