Sadece Biz Değil Tüm Dünya Ona Hayran! Kıvanç Tatlıtuğ’un O Fotoğrafına Yabancı Hayranları Akın Etti

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Sadece Biz Değil Tüm Dünya Ona Hayran! Kıvanç Tatlıtuğ’un O Fotoğrafına Yabancı Hayranları Akın Etti

Türkiye’nin en sevilen jönlerinden Kıvanç Tatlıtuğ’dan ilgi çeken bir paylaşım geldi. Yakışıklı oyuncu cam kenarında verdiği pozuyla tüm dünyayı yıktı geçti.

kıvanç tatlıtuğ

Hem yeteneği hem de yakışıklılığıyla kalbimizde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ ne yapsa olay oluyor. Gümüş dizisiyle büyük bir çıkış yaptıktan sonra Türkiye’nin en popüler yıldızlarından birine dönüşen Kıvanç Tatlıtuğ, ardından Menekşe ve Halil, Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel gibi projelerle kısa sürede kalbimizde taht kurmayı başardı. Sevilen oyuncu şimdilerde yeni projesi Bir Denizaltı Hikayesi ile meşgul. Netflix’te yayınlanması planlanan dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri ise Özge Özpirinçci olacak. 2021 yılı içinde yayınlanması beklenen dizi şimdiden büyük bir ilgi çekti bile.

Tüm Dünya Ona Hasta

Yakışıklılığı ile başımızı döndüren Kıvanç Tatlıtuğ’dan çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Instagram’da 528 bin takipçisi olan ünlü oyuncu camdan dışarı baktığı bir pozu sosyal medya hesabında paylaştı. Saatler içinde binlerce yorum ve beğeni alan ünlü oyuncunun hayran kitlesi de ayrıca dikkat çekti. Ünü Türkiye sınırlarını aşan Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaşımının altında neredeyse Türkçe yorum yoktu. Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarından güzel ve övgü dolu mesajlar alan Kıvanç Tatlıtuğ başarılı oyunculuğu ve karizmasıyla anlaşılan sadece bizi değil tüm dünyayı kendine hayran bırakıyor.

Aşklarıyla Büyülüyorlar

2016 yılında stil danışmanı Başak Dizer ile hayatını birleştiren Kıvanç Tatlıtuğ, aşkıyla sosyal medyayı adeta büyülüyor. Aşk-ı Memnu dizisinde tanışan ünlü çiftin evlilik kararı alması herkesi çok şaşırtmış ve gündem olmuştu. Sade bir törenle hayatlarını birleştiren ikili, polemikten uzak mutlu evlilikleriyle herkesi imrendiriyor.

kıvanç tatlıtuğ

Evlilikleri ile konuşan Başak Dizer, evliliklerinin göz önünde olmamasının bir seçim olmadığını dile getirmişti. “Evliliğinizi ve özel hayatınızı ne kadar gizli yaşarsınız dışardan o kadar az müdahale yapılıyor, o kadar az konuşuluyorsunuz. Bir de yapı gereği zaten ben özel hayatımı ortada yaşamayı seven bir insan değilim. Kıvanç da aynı şekilde. Evliliğin en önemli yapı taşı saygı ve anlayış.” diyerek mutlu evliliklerinin sırrını vermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz