Pınar Altuğ ve Ailesinin Telefonların Bile Çekmediği Bir Yerde Geçirdiği Harika Kamp Macerası!

Aleyna

Haberler

23 Kasım 2020

Pınar Altuğ ve Ailesinin Telefonların Bile Çekmediği Bir Yerde Geçirdiği Harika Kamp Macerası!

Pınar Altuğ da huzuru doğada bulan isimlerden biri oldu. Bozcaada’daki kamp macerasından çok memnun kalan Altuğ ve ailesinin yeni rotası şaşırttı.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti tüm eleştirilere rağmen kızları Su ile beraber mutlu bir hayat sürüyor. Yıllardır evli olan çift hala “yaş farkı” eleştirilerine maruz kalıyor. Oysa bu çift senelerdir bu farkın aslında hiçbir önemi olmadığını gösteriyor!

Sosyal medyada ne zaman eşiyle ilgili bir şey paylaşsa anında korkunç yorumlara maruz kalan Altuğ da yorumlara tek tek cevap vermeye başladı. “Kısasa kısas” diyen Altuğ’un tatlı sert yorumları işe yaramış gibi görünüyor. Çünkü ünlü oyuncunun takipçileri nihayet karşılarında ağzına geleni söyleyebilecekleri bir robot değil gerçek bir insan olduğunu anladı! Yine de Altuğ ve ailesine en iyi gelen şey kamp ve sosyal medya detoksu oldu.

“Ateş yanarsa o şeker pişer!”

Pınar Altuğ Yağmur Atacan ve kızları

Pınar Altuğ ve ailesi geçen ay cümbür cemaat bir şekilde soluğu Bozcaada’da aldı. “Macera dolu bir hafta sonu” notuyla Bozcaada günlerini paylaşan Altuğ’un doğada vakit geçirmeyi bu kadar sevmesini kimse beklemiyordu! Ne de olsa Altuğ senelerce şehrin göbeğinde -hatta en havalı mekanının üst katında- oturan, yazlarını teknede geçiren ve dizilerde bile “modern ve şehirli kadın” imajı taşıyan biri. Ama yıllar sonra tecrübe ettiği kamp hayatı onu çok mutlu etti.

Ancak takipçileri Altuğ’u burada da rahat bırakmadı! Altuğ, bir kamp geleneği olarak çocuklarla beraber ateş başında marshmallow pişirdi.

Bir takipçisi de hemen “Çocuklara şeker alışkanlığı?” yorumu yaptı. Tatilde bile rahat edememek ne kadar yorucu bir şey!

Bu Kez Telefon Bile Çekmedi!

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ

Pınar Altuğ ve ailesinin yeni rotası ise Düzce’ydi. Aile, ikinci kamp macerası için daha cesur davrandı. Her ne kadar İstanbul’a yakın olsa da popüler tatil rotalarının aksine sadece kampçıların tercih ettiği Pürenli Yaylası’na giden aile çok mutluydu.

Biz bu işi sevdik galiba” diyen Altuğ, dalından meyve topladığı anları da paylaştı. Telefon ve internet olmadan iki gün geçiren ailenin mutlu anları takipçilerini de imrendirdi. Köpeklerini de yanlarında getiren çift takdir topladı. Ancak Altuğ yine takipçilerinin hışmına uğramaktan korkmuş olacak ki “Oradayken telefon çekmiyor ama fotoğraf ve video çekilebiliyor, şehre dönünce paylaşılıyor” notunu düşmeyi ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz