İdil Sinsi sinsi Haziran’ın Kuyusunu Kazıyor: Adamıza Misafir Gelmiş Birini Mağdur Etmek İstemezdim! Ada Masalı 3. Bölüm Ön İzleme

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

İdil Sinsi sinsi Haziran’ın Kuyusunu Kazıyor: Adamıza Misafir Gelmiş Birini Mağdur Etmek İstemezdim! Ada Masalı 3. Bölüm Ön İzleme

Star Tv’nin çiçeği burnunda dizisi Ada Masalı, şimdiden seyircinin favorisi oldu. Dün 2. bölümü ile ekranlara gelen dizi, 3. bölümün ön izlemesi ile izleyicilerde merak uyandırdı.

Haziran’ın Tokyo hayalleri kurarken Kırlangıç Adası’nda yepyeni bir iş ve aşk macerası içine düşüşünü konu alan dizinin başrollerini Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan paylaşıyor. İki ünlü isim birbirine çok yakıştırılıyor ve aralarındaki uyum gözlerden kaçmıyor.

blank

Dizi yalnızca konusu ve oyuncuları ile değil, ada ortamı ve yaz konsepti ile de çok beğeniliyor. İzleyenler Ada Masalı’nı bu yazın dizisi ilan ediyor.

2. Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Haziran Nehir’i başka bir planı olmadığına inandırmak için Poyraz’ı öpmek zorunda kaldı. Öpücüğün büyüsü geçer geçmez ne yaptığının farkına varan Haziran koşarak oradan uzaklaştı ve en büyük korkusu Poyraz’ın bunu neden yaptığını sormasıydı. Her şeyden kaçıp derme çatma evine sığınan Haziran, Poyraz’ı kapısında görünce neye uğradığını şaşırdı. Çok geçmeden Poyraz ile aynı zamanda komşu olduğunu öğrenen Haziran, hayatının şokunu yaşadı.

blank

Haziran olup bitenlere bir açıklama getirmeye çalışırken Biricik, bir arkadaşının nişan partisi için farklı bir mekan arayışındaydı. Bunu öğrenen Haziran, henüz açılmamış olsa da nişanı restoranın bahçesinde yapmayı teklif etti. Organizsayon için kolları sıvayan Poyraz ve Haziran, her aşamada zıtlaşarak işleri yokuşa sürdüler.

blank

Haziran şehirli telaşı ile koştururken Poyraz, adalı sakinliğiyle onu çileden çıkarttı. Arkadaşına mahçup olmamak için elinden geleni yapan Haziran, adadaki yavaş hayat akışı ile de mücadele etmek zorunda kaldı. Bu sırada Haziran ve Poyraz’ın öpüşmesi kulaktan kulağa yayıldı. İdil bu durum karşısında sinirden deliye dönerek olaya el attı.

blank

Haziran nişan organizasyonu ile ilgilenirken Hakan’ın birden bire adaya gelişi onu hem şaşırttı hem de tedirgin etti. Böylece restoran açma planından kimseye söz etmeyen Haziran’ın foyası meydana çıktı.

3. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Haziran nişan organizasyonu için çiçeklere ihtiyaç duyarken ada çiçekçisindeki bütün çiçekleri idil almıştır. Bunu duyan Haziran, İdil’i ziyaret eder ve durumu anlatır. İdil tüm samimiyetsizliğiyle Haziran’a hak vererek, çiçeklerden vazgeçtiğini söyler ve bu konuşmaya Haziran’ın adada misaifir olduğu detayını da ekler. Asıl sürprizi Haziran’ı içeri davet ederek yapan İdil, Haziran’a yardım ediyor gibi görünse de aslında kuyusunu kazmaktadır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz