Orti Demet Akalın’dan Ses Seda Yok! Hastalığa Yüreği Dayanamadı: Alişan’ın Kötü Gün Dostu Seda Sayan Çıktı!

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Orti Demet Akalın’dan Ses Seda Yok! Hastalığa Yüreği Dayanamadı: Alişan’ın Kötü Gün Dostu Seda Sayan Çıktı!

Tüm dünyanın hala ciddi bir şekilde etkilenmeye devam ettiği koronavirüs salgını bu kez de Alişan ve ailesini vurdu. Ailesine olan düşkünlüğü ile bilinen Alişan’ın durumu iyiye giderken kardeşi Selçuk Tektaş’tan kötü haber geldi. Bu esnada Demet Akalın’dan hala bir ses çıkmamasına rağmen bakın Alişan’a destek kimden geldi?

Kardeş Tektaş’tan Kötü Haber

Geçtiğimiz gün Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın koronavirüse yakalandıkları haberi hepimizi çok üzmüştü. Test sonuçları pozitif çıkan Alişan ve kardeşinin durumları ise birbirinden biraz farklı. Alişan hastalığı ayakta tedavi ile atlatırken kardeşi Selçuk Tektaş’ın durumunun ciddileştiği ve yoğun bakıma alındığı haberi geldi.

Gerçek Dostlar Ortaya Çıkıyor

SEDA SAYAN

Maslak’ta özel bir hastaneye kaldırılan Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu gelen haberlere göre hala ciddiliğini koruyor. Bu arada ailecek kenetlenen Tektaş ailesine tüm sevdiklerinden birlik ve geçmiş olsun mesajları gelmeye devam ediyor. Bu mesajlardan birisi ise kısa bir süre öncesinde programlarının bitişi üzerine aralarında tartışma yaşanan Seda Sayan’a ait.

Orti Demet Nerede?

blank

Star TV’de yayınlanan ve Demet Akalın’la birlikte sundukları program yüzünden gerilim yaşadıkları Seda Sayan tüm bunları kenara bırakıp Alişan’a ve kardeşine geçmiş olsun mesajı yayınladı. Hastalık başka kavga başka imajı veren Seda Sayan bu hareketiyle hem buzları eritti hem de sevenlerinin hayranlığını bir kez daha kazandı. Ama asıl soru şu ki orti Demet Akalın nerede?

Bir Daha Bi Daha…

DEMET AKALIN

Program boyunca “Ortim” dediği Alişan böylesine zor günler yaşarken Demet Akalın’ın hala daha “Bi daha” paylaşımları yapması, hiçbir şey olmamış gibi tatiline devam etmesi de ayrı konu doğrusu. Alişan’ın paylaştığı en küçük fotoğrafa bile anında beğeni atan, nazar boncuğu gönderen Demet Akalın nedense bir geçmiş olsun bile demedi henüz. Seda Sayan ise her şey bir yana “Kötü gün dostu” olduğunu bir kez daha dosta düşmana ispatladı doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz