Reyting Kraliçesi Müge Anlı’nın Programında Bu da Oldu! Stüdyoya “Yatak” Gelince Konuklar Zor Anlar Yaşadı

Aleyna

ATV

1 Temmuz 2021

Reyting Kraliçesi Müge Anlı’nın Programında Bu da Oldu! Stüdyoya “Yatak” Gelince Konuklar Zor Anlar Yaşadı

ATV’nin reyting rekortmeni gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün izleyiciler oldukça ilginç bir şeye şahit oldular. Müge Anlı’nın mesleğine olan düşkünlüğünü ve dedektifliğe olan merakını biliyorduk. Ama doğrusu içindeki bu dedektiflik ruhunu bu derece açığa çıkaracağını beklememiştik. İşte bugünkü canlı yayında yaşananlar!

Büşra’nın Çelişkili Tutumları

Bugünkü Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir masaya yatırılan Büyükşen çifti cinayeti vakasında bir adım daha ileriye gidildi. İddialara göre 3 Eylül 2018 tarihinde kar maskeli bir kişi kapısı açık olduğu bir sırada Metin Büyükşen’e ait eve girdi. Emekli memur olan Metin Büyükşen, elindeki pompalı tüfekle ateş eden maskeli saldırgan tarafından öldürüldü.

blank

O esnada Necla Büyükşen’e de ateş eden saldırgan, ardından tüfeğin dipçiği ile Metin ve Necla Büyüşen’in kızı Büşra’yı da yaralayarak kaçtı. Olay sonrasında başına darbe alan Büşra Büyükşen komşulardan yardım istedi. Ardından Büşra Büyükşen, komşularının arabasına binerek jandarmaya gider ve olayı anlatır. Jandarma ekipleri eve geldiklerinde Necla ve Metin Büyükşen çiftinin cansız bedenleri ile karşılaşır. Yaralı Büşra Büyükşen ise Konya Numune Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınır.

Stüdyoda Yatak Döşek

Öldürülen çiftin oğulları Osman Büşükşen tüm bu gizemi ortaya çıkarmaya çalışırken olay esnasında yaralanan Büşra Büyükşen ise sürekli çelişkili cevaplar vermekte. Bu çelişkileri canlı yayında açığa çıkarmak isteyen Müge Anlı ise bugün stüdyoda adeta olay yerini ve olay anını canlandırdı. Stüdyoya yatak ve pencere getiren Müge Anlı tüm yaşananları saniye saniye yeniden canlandırdı.

Program başladığında stüdyonun ortasında yatak ve pimapen pencere görenler gözlerine inanamadılar. Çünkü başarılı sunucu resmen her şeyi düşünmüş ve Büşra’nın çelişkilerini açığa çıkarmak için yataklı pencereli hazırlık yapmıştı.

Sosyal Medyadan Yorum Yağdı

blank

Tuttuğunu kopardığıyla ün salan Müge Anlı’nın bugün stüdyoda yaptıkları karşısında sosyal medyadan da yorumlar yağdı. Bir süredir Büşra’nın çelişkili tutumu hakkında yorum yapan izleyiciler bugünse artık sadece “İtiraf et yoksa Müge seni rahat bırakmaz” diye tavsiyede bulundular.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz