Yine Tartışma Yarattı! Farah Zeynep Abdullah Kendisini Rahatsız Edenlere “Masumlar Apartmanı Sakini” Dedi

Dilek

Haberler

20 Mart 2021

Yine Tartışma Yarattı! Farah Zeynep Abdullah Kendisini Rahatsız Edenlere “Masumlar Apartmanı Sakini” Dedi

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Twitter’dan hayranlarına isyan etti. “Her yer Masumlar Apartmanı sakini” diyen oyuncu, sosyal medyayı ikiye böldü.

Farah Zeynep Abdullah

Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah, uzun bir aradan sonra dizi setlerine “Masumlar Apartmanı” ile döndü. Bu sezonun en beğenilen işlerinden “Masumlar Apartmanı”, birbirinden yetenekli oyuncularla dolu kadrosu, başarılı teknik ekibi ve sıra dışı senaryosu ile izleyenlere büyük bir seyir zevki veriyor.

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah ise dizinin en “normal” karakterlerinden biri olan İnci sayesinde seyirciye nefes alacağı bir alan açıyor. Özellikle son bölümlerdeki performansıyla da izleyicilerden tam not almayı başarıyor. Ama giderek artan popülerliği bazı garip olayların yaşanmasına neden oluyor!

Aldığı Telefonlar Çok Şaşırttı

Farah Zeynep Abdullah, çekimde olmadığı her an sosyal medyada desek yeridir! Twitter, Instagram, Clubhouse derken onu göremediğimiz bir sosyal medya platformu yok. Sette olmadığı zamanları da sosyal medya fenomenleriyle geçirdiğini birçok kez görmüştük. Hal böyle olunca, telefon numarasını gizli tutması biraz zor olmuş!

Meğer ünlü oyuncuyu sık sık “Selam vermek istedim” diyerek arayan birileri varmış. Rahatsız olması çok normal, kim olsa böyle düşünür. Ama Farah Zeynep Abdullah’ın gizli ve garip hayranlarını “Masumlar Apartmanı sakini” olarak nitelemesi ise başına iş açabilir! Malum, “Masumlar Apartmanı” sakinlerinin her biri apayrı psikolojik sorunlarla boğuşuyor.

Sosyal Medya İkiye Bölündü

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah’ın bu paylaşımı sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Kimileri “Kadın haklı, sürekli arayıp rahatsız edemezsiniz” derken, kimileri de “Rahatsız oluyorsa numarasını değiştirsin, insanları sosyal medyaya malzeme etmesin” ya da “Ünlülük böyle bir şey, katlansın” gibi yorumlar yapıyor. Anlayacağınız ünlü oyuncunun zaman zaman çok sansasyonel hale gelen sosyal medya paylaşımları yine tartışma yarattı! Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz