Kozmetik Sektöründe Müzikten Daha İddialı! Demet Akalın “DA Cosmetics” ile Avrupa’ya Açılıyor

Aleyna

Haberler

5 Şubat 2021

Kozmetik Sektöründe Müzikten Daha İddialı! Demet Akalın “DA Cosmetics” ile Avrupa’ya Açılıyor

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, dünya starlarının izinden giderek bir kozmetik markası çıkarmıştı. Şimdi de Avrupa’ya açılıyor!

demet akalın fotoğrafı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, pandemi nedeniyle sahnelerden uzak kaldı ve yeni albüm çıkarmadı. Aslında 2020 senesinde “Kahır”, “Ala”, “Nostalji” gibi şarkılarla dinleyicilerinin karşısına çıktı ancak bu girişimler pandemi nedeniyle beklenen etkiyi yaratmadı. Ne de olsa, Demet Akalın denince akla uzun konser turları ve gece kulüplerinde hep beraber söylenen şarkılar geliyordu!

Demet Akalın ve Alişan

Hal böyle olunca Demet Akalın çareyi başka işlere yönelmekte buldu. Ünlü şarkıcı, kankası Alişan’la beraber program sunmaya başladı. Yıllar önce de beraber bir program sunan ikili, ekrana çabuk ısındı. “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” şu an en sevilen programlar arasında yer alıyor. Ama Demet Akalın’ı bu program da kesmedi!

Karşınızda “DA Cosmetics”

Demet Akalın ve Rihanna

Demet Akalın, geçen aralık ayında kozmetik işine gireceğini açıkladı. Dünyaca ünlü pop kraliçelerinin çoğunun kendine ait bir kozmetik markası olduğunu düşünürsek Türkiye’nin pop kraliçesi Demet Akalın’ın da bu işe er ya da geç el atması kaçınılmazdı. Ne de olsa, daha önce Rihanna ile pişti olmuşluğu bile var!

Demet Akalın, sosyal medyadan “DA Cosmetics” diye bir marka kurduğunu açıkladı. Ara ara da markasının ürünlerini deneyerek tanıtım yapmaya başladı.

Şimdilik marka sadece ruj ve fondöten üretse de Demet Akalın işleri büyütmeye başladı bile!

Avrupa’ya Açılmaya Hazırlanıyor

Demet Akalın’ın “DA Cosmetics” markasından uzun süredir ses seda çıkmıyordu. Bu yüzden etrafta “İşi batırdı” dedikoduları dolaşmaya başladı. Ama ünlü şarkıcının bugünkü paylaşımı bu dedikoduyu yayanları morartacak cinsten!

Demet Akalın, çok sevilen “Olacak Olacak” şarkısı eşliğinde ürünlerini ihraç edeceğini duyurdu. “Avrupa satışlarımız başlıyor çok şükür” diyen ünlü şarkıcı ürünlerini Hollanda, Almanya, Belçika ve Fransa’ya gönderiyor. Bakalım Demet Akalın’ın Avrupa’yı fethetme çalışmaları nasıl gidecek? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz