Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ Bugün Evleniyor! Aslışah Alkoçlar Hazırlıklardan Videolar Paylaşmaya Başladı

Aleyna

Haberler

5 Şubat 2021

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ Bugün Evleniyor! Aslışah Alkoçlar Hazırlıklardan Videolar Paylaşmaya Başladı

Cemiyet hayatının önemli isimlerinden Aslışah Alkoçlar bugün iş insanı Kaan Demirağ’la hayatını birleştirecek. Alkoçlar, hazırlıklardan videolar paylaşmaya başladı bile!

Aslışah Alkoçlar

Yeşilçam starı Hülya Koçyiğit’in küçük torunu Aslışah Alkoçlar, cemiyet hayatının önemli isimleri arasında yer alıyor. Aslışah Alkoçlar’ın adı cemiyet hayatından pek çok isimle anılıyordu. Ama tüm çabasına rağmen aşkta yüzü pek gülmedi. Son dönemlerde de sağlıklı yaşam ekseninde hizmet veren “Balance Box”ı kurarak işine yoğunlaştı. Ta ki Kaan Demirağ’la tanışana kadar!

Aslışah Alkoçlar Kaan Demirağ

İş insanı Kaan Demirağ, HD Group’un veliahtı. Aslışah Alkoçlar’la da 2020’nin bahar aylarından beri beraberler. Atları çok seven Kaan Demirağ için Aslışah Alkoçlar’ın “beyaz atlı prensi” deniyor. Gerçekten de öyle olmalı çünkü çift kısa süre içinde evlilik kararı aldı. Nikahları da bugün! Nişan töreni günlerce konuşulmuştu. Bakalım nasıl bir nikah töreni bizi bekliyor?

Nişan Çıtayı Arşa Çıkardı!

Aslışah Alkoçlar

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ’ın nişanı günlerce gündemden düşmedi. Nişanın tam dozunda tutulan romantik konsepti, özellikle de Aslışah Alkoçlar’ın elbisesinin güzelliği görenlerden tam not aldı. O dönem yapılan diğer nişanlara da fark attığı söylendi!

Aslışah Alkoçlar Kaan Demirağ

Çıtayı arşa çıkaran nişanın ardından aynı güzellikte bir nikah töreni düzenlemek neredeyse bir zorunluluk oldu! Bu yüzden Aslışah Alkoçlar’ın titizlikle çalıştığı söyleniyordu. Sürekli saç ve makyaj provalarına gidip gelen Aslışah Alkoçlar, detayları gizli tutsa da son gelinlik provasından bir video paylaşmıştı.

Nihayet o gün geldi çattı! Aslışah Alkoçlar, yoğun bir gün geçirse de yeni bir video paylaşarak takipçilerini sevindirdi.

Boğaz Manzarasına Karşı Düğün!

Aslışah Alkoçlar Kaan Demirağ

Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ’ın nikah için seçtikleri mekan “Four Seasons Hotel”. İstanbul’un en kaliteli otellerinden biri olan “Four Seasons”, özellikle boğaz manzarasıyla dikkat çekiyor.

Four Seasons Hotel

Otel, Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ’a çiçek gönderecek kadar da düşünceli bir yönetime sahip!

Kartta, “Bu özel gününüzde bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlık ve mutluluk dolu bir hayat diliyoruz” yazıyor.

İlk Görüntü Damattan Geldi!

Tören hakkında henüz mekan dışında bir şey bilinmiyor. Ama ilk tüyo damattan geldi! Kaan Demirağ’ın bir arkadaşı beraber çektirdikleri bir pozu Instagram’da paylaştı.

Kaan Demirağ

Acaba Kaan Demirağ ve Aslışah Alkoçlar, tören için ne gibi incelikler düşündü? Akşam neler olacağını merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz