O Nasıl Bir Yemek Yapma Şekli Zeynep Bastık? Bir Anda Roman Havası Oynamaya Başladı

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

O Nasıl Bir Yemek Yapma Şekli Zeynep Bastık? Bir Anda Roman Havası Oynamaya Başladı

Her şarkısı ile olay yaratan Zeynep Bastık’tan yepyeni bir sosyal medya paylaşımı geldi. Güzel şarkıcı, yemek yaparken bir anda roman havası oynamaya başladığı o anları kaydetti.

zeynep bastık

Zeynep Bastık özellikle genç kuşağın en sevdiği kadın şarkıcılardan biri. Güzel sesi ve kendine has müzik tarzıyla dikkat çeken ünlü isim, Youtube hesabındaki coverladığı şarkılarla herkesin dikkatini çekmişti. Ardından Ezhel’in Felaket şarkısını orijinal bir şekilde yorumlayan Bastık, o şarkıyla büyük bir çıkış yaptı.

zeynep bastık

Daha sonra kendi şarkılarını çıkaran Zeynep Bastık’ı Sil Baştan, Adı Mutluluk, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Yasak Elma gibi dizilerde de izlemiştik. Oyunculukta da kendini gösteren ünlü isimde adeta yok yok. Aynı zamanda çok iyi dans eden Zeynep Bastık bir süre Anadolu Ateşi’nde dansçı olarak yer almış. Anlayacağınız gerçek bir yetenek timsali.

Böyle Yemek Yapma Şekli Görülmedi

Fenomen sosyal medya platformu TikTok’a giriş yapan Zeynep Bastık, birbirinden eğlenceli paylaşımlara imza atıyor. En son yemek yaparken arkadaşıyla roman havası oynadığı anları kameraya çeken ünlü şarkıcı, bu eğlenceli videoyu Instagram hesabında da paylaştı. Bu paylaşımına “Doğrulanmış yemek yapma şeklimiz ektedir” diye not düşmeyi de ihmal etmedi. Zeynep Bastık’ın o paylaşımına ise binlerce yorum ve beğeni geldi.

Sevgilisi Zeynep Bastık’ı Reklam İçin Kullanıyor Denmişti

zeynep bastık

Ünlü şarkıcının sevgilisi Tolga Akış, Zeynep Bastık’ın klibinde kullandığı aracı satışa çıkardığını duyurmuştu. Aracın reklamında Zeynep Bastık’ın olduğu fotoğrafları kullanan Tolga Akış için “Zeynep Bastık’ı kullanıyor denmişti. Satılık ilanının altına “Efsane G kasa satılık be sonunda… Arabanın elimdeki tek adam akıllı görseli kliplerden. Reklamı en pahalı yapılan ilan bu şu an. Şarkısı var, klibi var” diye yazan Tolga Akış büyük eleştirilere maruz kalmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz